Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek itthon vagy a...

Miért félek itthon vagy a sötétben egyedül?

Figyelt kérdés

Pár napja nézem a Walking Deadet és azóta félek itthon egyedül a legkisebb zörrenésre megijedek és figyelem a szoba ajtaját. Már így sok mindentől féltem de azok már eltűntek a fantáziámból.

Segítsetek. A sorozat tetszik nagyon is és nem akarom abbahagyni. De amikor az első pár résznél a Rick lóval megy a városba és a lovat szettépték a zombik:( szegényt nagyon sajnáltam

12/l HELY BUNKÓK KIMÉLJENEK THX


2015. febr. 3. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Ez tök normális én a paranormal activity-vel voltam így. A megoldás az hogy amikor horrort nézel vagy bármi ijesztő sorozatot stb mindig legyen veled valaki akivel meg tudod beszélni a filmben történteket (legyen az haver, a kedvesed vagy akár a szüleid) és szükség esetén hozzájuk bújni hogy picit lenyugodj. Pl én azzal nyugtattam magam hogy ez csak film, kitaláció az egész ..aztán eszembe jutott hogy igaz események alapján forgatták a filmet :D Ne aggódj sztem nincs olyan ember aki valamilyen szinten ne parázna be ilyentől :)
2015. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem én tesómmal nézem és nem nagyon tudunk összebujni mert nem nagyon szeretjük az olelkedest de a Walking dead olyan részéhez érkeztünk amikor Darylt ledobja az úgy nevezett Cucu ló és az oldalába belefurodik a nyelvész :) imádom a sorozatot
2015. febr. 4. 17:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én tesómmal nézem és nem nagyon tudunk összebujni mert nem nagyon szeretjük az olelkedest de a Walking dead olyan részéhez érkeztünk amikor Darylt ledobja az úgy nevezett Cucu ló és az oldalába belefurodik a nyílvesszo :) imádom a sorozatot
2015. febr. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!