Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most fogadjam el, igaza volt...

Most fogadjam el, igaza volt a postán az ügyfelesnek hogy egy másik előtt teremtett le, vagy meg kellett volna magam védeni?

Figyelt kérdés

sorszámhúzós rendszer


a számommal már szólítottak(kivetítőn)viszont nem tudtam leolvasni melyik ablakhoz menjek(van 15)és már eltűnt a számom , behívták az utánam levőt.(csekkbefizetős részleg)

így akit hívtak,azután beálltam,ha végez, vag közben valahogy megkérdezem, hogy fogadna e így már soron kívül.


mivel gyakorta megesik velem,hogy még ki sem mondtam a viszontlátást, már rám hívják a másik ügyfelet, így próbáltam ezt megelőzni, előttem levő végzett, pakolta a pénztárcáját már és gyors megkérdeztem fogadna e, mert már behívták a számom, csak nem tudom melyikk ablakhoz.


erre jó nagy hanggal(!)rám pirít az ügyfeles, hogy várjam már meg az előttem levőt, hogy végezzen egyáltalán, mire az elköszönt. hirtelen lefagytam. nem azt akartam hogy azonnal fogadjon, csak behívás előtt szerettem volna ezt gyors megkérdezni csupán, hogy fogad e MAJD talán, esetleg.


mérhetetlenül rosszul esett, nem szokásom soha tolakodni, most sem ez volt a célom.

ez után meg hogy vagy 10 percig ecsetelte nekem a különböző biztosítási, megtakarítási lehetőségeket, amit nem is kértem, már csak hab volt a tortán.


ti mit tettetek volna?


2015. ápr. 3. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Te csináltad jól. Hasonló, ügyfelekkel foglakozó szakmában dolgozók között nagyon sok a tahó.
2015. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jót mondtál.Nem soron kívül kellett volna hívnia, hanem az előző a sorszámod, csak nem értél oda.és igen, meg kellett volna várni, amíg ellép, de ezek szerint az ügyfeles ideges volt, neki sem kellett volna így reagálni.
2015. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok. Neki köteleséége ajánlani a biztosításokat. Kamerán figyelik, és ha nem teszi, felmondanak neki. Te viszont leállíthattad volna a 2. mondatnál, hogy nem kérek semmit, köszönöm.Szóval nem vagy az ügyintézés nagymestere.
2015. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!