Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van példaképetek? És...

Nektek van példaképetek? És ha van akkor ki és miért?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, több is, ezért nem sorolom fel, mert tényleg rengeteg.


Egy halom embertől ellesek trükköket, attitűdöket, viselkedési formákat, stílusokat, stb. - Ösztönösen jön, de kiválóan jól tudom másolni azt, amit másoknál látok. Persze a lényeg, hogy az ember ne másoljon, hanem egyéniséget alkosson magának, na de ettől még lehet inspirálódni másoktól és én pont ezt teszem.

2015. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arnold Schwarzenegger

Azért, mert benne semmi homoszexuális nincs (mint Justin Bieber, Ronaldo vagy egyéb kreol bőrű fülbevalós focista, tévésztárok, celebek stb.), és mégis szeretik a nők. Fiú vagyok még, de számomra ő a férfiasság megtestesítője.

Ezenkívül politikai karrierje is volt (még ha nem is fényes). A sok filmjétől nagyon gazdag is...

Szóval birtokolja azt a 3 tulajdonságot amivel egy ember viheti valamire az életben:

Okos, erős és a nők szempontjából szép.

Ja és a neve örökre fennmarad.

2015. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Zoella. Rengeteg tinilány szereti őt és tekint rá példaképként, én a 21 évemmel szintén és nem érzem cikinek. Felemelő érzés, mikor nézem a videót. Ha igaz, hogy pánikrohamai voltak (vannak?) és sok rossz dolog történt vele, most pedig öröm ránézni, és a sikereit sorolni, elismerésem. Egyszer szeretnék én is így magamra találni és kinyílni.
2015. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézus. Mert olyan YOLO arc. :D
2015. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tupac Shakur, Muhammad Ali, Bruce Lee, Fedor Emelianenko és még van több is.

Többnyire azért, mert elképesztő odaadással tették a dolgukat és a legjobbak lettek azokban amiket csináltak és rengeteget adtak az emberiségnek.

2015. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Eva87 válasza:
59%
Szamomra is Jezus a peldakep,mert O hibatlan,es oljannyira onfelaldozo a szeretet tekinteteben,hogy kepes volt meghalni ertunk bunos embereke.Tokeletes minden tekintetben,egy iljen szemeljtol van mit tanulni.
2015. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2015. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!