Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a példaképetek és miért?

Ki a példaképetek és miért?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Chuck Norris!

mert mindent tud, a legjobb, legerősebb, legszebb..és még lehetne sorolni, de kevés lenne az oldal az ő képességeinek a megjelenítéséhez!

2014. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét, mert mindenkinek vannak hibái, nem is kevés. Inkább vannak bizonyos tulajdonságok, amiket tisztelek egy emberben, és amiket szeretnék én is elérni, de tulajdonságonként eltérő a személy.
2014. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyurcsány Ferenc
2014. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a papám, mert nagyon okos és felvilágosult, és nagyon bölcs, és nagyon jó ember, valamint a mamám aki mindennel meg tud birkózni, rákos volt, meghalt a fia korán, a férje felakasztotta magát, és nagyon erő személyiség, és a várost ahol lakik szinte ő ,,irányítja"
2014. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barbie baba. Aranyos, szőke, szép, jó a testalkata, helyes pasija van, megvan mindene, állandóan törődnek vele és mindig boldog. Olyan pink az egész csaj!
2014. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pl. követendő példának tartom azért, mert minden tantárgyból 5-ös, sokat tanul és ami a legjobb, hogy ő nem csak bemagolja, hanem tényleg érti is és alkalmazni is tudja, amit megtanul. Emellett nagyon szép is, soha nem is sminkeli magát, nem vasalja a haját, nem hord kihívó ruhákat, hanem egyszerűen csak szép...és ebben is szeretnék olyan lenni, mint ő, csak az a baj, hogy a tanulás még okés, ha én is annyit tanulnék, mint ő, talán lehetnék olyan jó tanuló, de a kinézetemen nem tudok változtatni :/ De egyébként ő az az ember, akinek tényleg bármikor szívesen lennék a helyében.

16/L

2014. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hopssz, az eleje lemaradt...szóval az egyik barátnőmet tartom példaképnek
2014. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orbán
2014. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy vagyok mint a második.

Bár aki a legközelebb áll ahhoz hogy példaképnek nevezzem az anyám egyik barátnője. Ő szabad, bátor, energikus, vicces, intelligens és barátságos.

2014. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp mondani kell valakit, akkor Széchenyi. Mert ő tényleg szerette a hazáját és ezt tettekkel is bizonyította.
2014. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!