Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom mit kéne tennem, de...

Tudom mit kéne tennem, de mégsem megy?

Figyelt kérdés

A sztori elég sokrétű.

Van egy személy, akivel még karácsony előtt megismerkedtem. Nagy volt a vonzalom, egyből találkozni akart, teljesen elcsavarta a fejem. Nem jött össze találkozó eddig. Akárhányszor felkerestem, aznapra teljes off. Többször is eljátszotta velem. Karácsonykor megkérdezte, hogy találkoznék-e akkor is, ha van valakije... egyenesen a szakadékba onnantól. Nyeltem egyet, és azt mondtam oké, mivel már nagyon kíváncsi voltam rá. Kérte, hogy maradjunk barátok. Csak nekem ez a fogalom teljesen mást jelent, mint neki. Abból sem lett semmi. Később kiderült, hogy ő csak szórakozott, évek óta egy begyepesedett kapcsolatban él, és nagyon bejött neki, hogy így hajtanak rá, én hülye. És persze csak alkalmi partnernek gondolt.

Azóta eltelt pár hónap, párszor felkeres, hogy találkozzunk, és persze terpesszek is egyből... Ritka alkalom hogy tudunk másról is beszélgetni, de attól meg mindig elindul bennem a remény... Minden egyes nap eszembe jut, és el akarom felejteni, de egyszerűen nem megy... Olyan mély sebeket hagyott ez az egész bennem, és tudom hogy mit kéne tennem, de még mindig remélem valahol, hogy egyszer még minimálisan normalizálódhat a kapcsolatunk. Nem tudok túl lépni ezen, pedig azt akarom hogy tűnjön el az életemből, pár perc múlva meg megint sopánkodok. Tudom, hogy nem ér ennyit, de igazságtalannak és megalázónak érzem ezt a helyzetet, és szeretném valahogy a tudtára adni. Mentálisan teljesen tönkre tett.

(Légy szíves ne nehezítsd a bejegyzést azzal hogy lehülyézel, mert nagyon is tisztában vagyok a helyzettel)



2015. ápr. 5. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, hogy le akarod zárni az ismeretséget, ne keressen többet.
2015. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!