Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két fiúba vagyok szerelmes....

Pitika.tha.12 kérdése:

Két fiúba vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nyáron eggyütt voltam egy fiúval amelyik megcsaltal és aztán szakítottunk... Most a barátommal már három hónapja járunk.. És Az a fiú,amelyikkel voltam a nyáron mondta mondta,hogy még mindig szeret.. És en is érzek valamit iranta... Most pedig mind a kettobe szerelmes vagyok.. Mit csináljak? ..
2015. ápr. 6. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj a barátoddal
2015. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qqqxxx válasza:

1.Tanulj meg írni.

2. Maradj a barátoddal.

2015. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi szerelembe csak egy személy fér bele.

Egyiket sem szereted valóban. Ha szeretünk valakit, nem kérdés, hogy őt szeretjük-e vagy mást?!! Ennél fogva tökmindegy mit csinálsz, mert egyik út sem hiteles dolog.


De azért tapasztalatokból tanulva... mégiscsak azzal kéne maradnod, aki még nem adott okot a bizalmatlanságra. Aki még nem okozott fájdalmat.

2015. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha az elsőbe szerelmes lettél volna, nem jött volna a második, ha a másodikba szerelmes lennél nem vágyakoznál az első után, ezért az a javaslatom, hogy egy harmadikat kell keresned az IGAZIT!
2015. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pitika! Odatartod egyiknek is, másiknak is! Nem kopik el.
2015. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tok mindegy melyiket választod mert nem lesz tartós es hiteles párkapcsolatod belole.

2 emberbe nem tudsz egyszerre szerelmes lenni, tudod szeretni de az közel nem szerelem.

2015. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám, mert mindkettejük iránt érzel vmit, de egyik sem igazi szerelem. Ha mégis választani kéne, maradj a barátoddal, legyen annyi tartásod, hogy nem mész vissza olyanhoz, aki félrelépett.
2015. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!