Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nevetnek ki az utcán ha...

Miért nevetnek ki az utcán ha kalapban megyek ki? 17f

Figyelt kérdés
elég kis falus városban élek, nemrég vettem egy new yorkeres kalapot és mikor kimentem vele az utcára pár srác kiröhögött, akik ilyen kis divatmajmok, de kérdem, miért? ha egy nagyobb városban vagyok kalapban ott nem nevetnek ki
2015. ápr. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Pesten lakom, szoktam látni lányokat, nőket kalapban.

Senki nem neveti ki őket.

2015. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy rajtad nevettek? nem vagy egy kicsit üldözés mániás? :D
2015. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egész biztos
2015. ápr. 6. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Tudod vannak azok az emberek akiknek a szemében a jól öltözött emberek, akik adnak magukra már divat majomnak számítanak, csak azért mert ők maguk suttyók és ezzel palástolják. :D
2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a rossz a kisvárosokba tele van majmokkal. Amúgy meg nem lehet ,hogy úgy néztél ki benne mint egy bohóc?
2015. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre részben már meg is adtad a választ. Mennél nagyobb városban, országban élsz, annál nagyobb az emberek "tűrőképessége". Egy idő után viszont meg fogják szokni, hogy te így szoktál járni. Nekem tetszenek a kalapok, ha fiatalon látok kalapot, mindig megnézem, azért mert szerintem klassz. Fontos viszont, hogy az összkép is rendben legyen. Én örülnék, ha a kalap is éppolyan elfogadott viseletnek számítana, mint a baseball-sapka. A kalappal kapcsolatban viszont meg van az az asszociáció, hogy gazdag vagy intellektuális az illető, aki hordja, lehet, hogy ezért is vált ki egyesekből negatív reakciót.
2015. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Feltehetőleg nem a "közegnek" megfelelően öltöztél. Ha darutollas kalapot viseltél volna, akkor is kiröhögtek volna.
2015. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kalap egy cingár tinédzserfiún ciki. Nagyon keveseknek áll jól. Keress rá hogy *tips fedora* és majd rájössz. :) :)
2015. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit dudorásznak, akkor ezért: https://www.youtube.com/watch?v=hQtiBH57z_Q
2015. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!