Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nevetnek ki, és csesztet...

Miért nevetnek ki, és csesztetnek egy olyan dolog miatt, amivel senkinek sem ártok, csak magamnak akarok jót?

Figyelt kérdés

Ez a dolog a diéta lenne.. 178cm és 84kg vagyok, 2 hónapja nem edzettem, ezért most újra elkezdtem, diétával együtt, ami annyiból áll, hogy csirkerizs, zabpehely, túró, tojás és zöldség van az étrendemben, nem eszek semmi cukrosat, vizet/ásványvizet iszok.


Sokszor véletlen derült ki, volt, hogy kocsmába hívtak, és elutasítottam, erre hivatkozva, volt, hogy ilyen-olyan édességgel kínáltak, vagy látták, hogy mit eszek. Még csak 4 napja csinálom, de már többen is kinevettek, volt, hogy azért, mert kólát sem iszok, ezért bolond vagyok, volt, hogy azért, mert nem kértem a csipszből, meg csokiból, volt, hogy azért vagyok hülye, mert semmi zsír nincs rajtam, minek diétázom (Közben elég ránézni a testtömegre, magasságra, és arra, hogy 20% körül lehet a tzs-m.) Meg olyan eset is volt, hogy parasztkaja a csirke és rizs és ez milyen nevetséges már, hogy a hülyéje azt eszik..

Tehát nagyrészt a hülye,minekcsinálod,ezt-azt mé'nemeszel,minekdiétázol, kérdések, állításokat kaptam másoktól, senki nem mondta azt, hogy csináld bátran, összejön, hogy leadj pár kilót, vagy legalább egészségesen élsz, vagy hajrá, menni fog, ilyeneket eddig nem hallottam, és valószínűleg nem is fogok.

Ez milyen viselkedés? Miért csinálják ezt az emberek? Tudat alatt ez milyen reakció, mit akar vele elérni az adott ember?

Igazából engem nem zavar(Saját szegénységi bizonyítványát állítja ki vele az, aki így reagál erre.), csak érdekel, hogy mitől ez a reakciója az embereknek egy olyan dologra, ami senkinek sem árt, sőt, a "gazdának" használ is.

Tehát? 19F


2015. jan. 25. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem tetszik ez másoknak, mert nekik nincs elég akaraterejük, hogy lemondjanak a csokiról mekis kajáról és egyéb finom, de egészségtelen kajákról.
2015. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért ez a reakció, mert éretlenek, valamint ők maguk gyengék lennének ezt csinálni. Mindenkiben rejlik elfojtott komplexus, elégedetlenség. Mivel ezt nem tudják bevallani maguknak, ezért elkezdenek Téged piszkálni, hogy visszanyerjék az önbizalmukat, megerősítést kapjanak és a domináns szerepet feletted. És persze, egy elkezdi, a többi folytatja..

A tanácsom az, hogy egyik füleden be, másikon ki. Nem kell vele foglalkozni. Tiszteletre méltó dolog az, hogy bevallottad magadnak, min akarsz változtatni és el is kezdted a munkát. A diétád teljes mértékben jó, ha megfelelőek a súlyadagok. Egyél vitaminokat, igyál sok vizet és próbálj mozogni. Le fog menni a súlyod. :)

A párom élsportoló, ez a hivatása, ezekből áll a sportolói étrendje is jelenleg. (Hízékony típus, gyerekként kicsit nagyobb darab volt, pár évvel ezelőtt elkezdte ezt a diétát, valamint az aktív erőléti edzésprogramokat és kardiót, azóta tartja a versenysúlyát a 203 centijéhez. :) )

Szóval ne foglalkozz senkivel, csak magaddal. Sok sikert! :) 21/N

Ui.: Ajánlom a Sárga kapszula című könyvet.

2015. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ismertesd meg velük a gondolkodásmódodat, rágd szájba, azután csak el fognak fogadni, hogy te ilyen vagy, nem néznek majd le, büszkén kell felvállalni önmagunkat, akkor tisztelni fognak, különben kártyavárként omlik össze az ember, akin nevetnek.
2015. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ok egyszerű: irigyek rád. Tudják, hogy ez kemény munka és ők valószínűleg nem tudnák megcsinálni. Pont azért mennek neked, mert jobb lenne neked ettől, örülnél neki, sok ember meg úgy áll a másikhoz itthon, hogy ha a törvények engednék, a torkát is elvágná.
2015. jan. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissességi komplexusos kis b**ik, az ilyenekkel nem szabad foglalkozni nem érnek annyit.
2015. jan. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"parasztkaja a csirke és rizs"


Hát én itt akadtam ki...Mi az hogy "paraszt kaja"? Definiálhatnák a fogalmát. Egészséges kaja, legmenőbb éttermekben is eheted, másrészt mi akkor a "nem paraszt"? Gondolom ők nem kaviárt esznek naponta, vagy kíváncsi lennék a McDonalds baromi drága mérgei mióta számítanak "úri" kajának.


Ha valaki ilyen baromságokat mond, és fönnakad dolgokon amihez semmi köze, azt elküldeném az anyjába, és többet egy percet nem pazarolnék rá az életemből.

2015. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, kivannak mérve az adagok, 2g/tskg fehérje, 1,5g/tskg szénhidrát, zsír 0-5-1g/tskg. Olvastam a Sárgakapszulát, de nem sok újat tudtam meg belőle, már vagy 5 éve olvasok a testépítésről, szóval értek a dolgokhoz, ami szintén keltett már vitát, mert olyat is mondtak, hogy ne igyak fehérjét, mert a pic$ámra megy és elhízok.. :D

Igen, kemény dolog ez, még az 5. napnál tartok, de nagyon nehéz, hisz az elmúlt 2 hónapban csak zabáltam, most pedig kicsi adagokra bontva eszek, semmi édeset, ami nehéz.

Hiába próbálja az ember elmagyarázni, hogy mit, miért csinál, ez őket nem érdekli, az emberek szerint a fogyás módja a koplalás, nem pedig a normális kaja és edzés kombinációja, szóval felesleges erőltetni, aki hülye úgy sem érti..

Egyszer már diétáztam tavaly, akkor is kaptam az ívet, a 3. héten már mondta egyik ismerősöm, hogy tényleg fogytál, pedig szerinte sem volt szükségem a diétára. Szóval, ha látom máson, hogy egy dolog használ neki, akkor lehetek irigy, de elkezdem én is ugyan azt, hogy nekem is hátha használ, nem pedig kioktatom, nem?

"parasztkaja a csirkerizs" , volt már, hogy azt is kinevették, hogy tojást sütöttem, mert olyat még nem láttak, hogy valaki azt hoz kaját suliba.

Amúgy a fele ezeknek az eseteknek 12. osztályban történik, "felnőttek" között.

2015. jan. 25. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:

FELNŐTTEK :DDDDDDDDDDDDDD

Anyám, ekkorát rég röhögtem. 12.-ben is a fele osztály minimum olyan gyerek, hogy nemigaz. Nincs még mindig túl so kagyuk, nem fogják fel, hogy tök jó dolog, hogy valaki végre tesz magátért, hogy ne egy dagi zsírbödön legyen, hanem nézzen ki valahogy, legyen egészségesebb, fittebb. Ne hallgass rájuk csináld szépen a diétát és az edzésed, megéri!!

2015. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, tudom.

Mellesleg ez a zsírmennyiség, ami rajtam van, egy átlag emberhez köthető, de engem így is zavar, attól, hogy ez még elfogadott, nekem nem jön be. :)

2015. jan. 25. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!