Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nevetnek ki az osztálytá...

Miért nevetnek ki az osztálytársaim, ha én szépen fogalmazok és beszélek?

Figyelt kérdés

14 ¨Śves l¨˘ny vagyok, cig¨˘ny. Nem vagyok r¨˘ b¨šszke, m¨Śg csak nem is l¨˘tszik rajtam. Norm¨˘lis, tisztess¨Śges csal¨˘dba n0“2ttem fel. Any¨˘m ¨Śs ap¨˘m is dolgozik. Mindenki norm¨˘lis n¨˘lunk, amit fontosnak tal¨˘ltam le¨Şrni, mivel 6Ľ56Ľ5dr¨˘ga'' fajt¨˘m 90%-a el¨Śgg¨Ś undor¨Şt¨Ž n¨Śps¨Śg. Feh¨Śr b0“2r0–3 vagyok. Nem vagyok olyan nagyon-nagyon j¨Ž tanul¨Ž, de nem is rossz. Pr¨Žb¨˘lok jobb lenni ezen a t¨Śren. Szeretn¨Śm ha a sz¨šleim b¨šszk¨Śk lehetn¨Śnek r¨˘m, ez¨Śrt pedig teszek.

Sz¨Žval az igazgat¨Ž tartja n¨˘lunk az etika ¨Žr¨˘t, ¨Śs mindig ilyen fogalmakat kell ¨Şrni vagy mondani. Legut¨Žbb arr¨Žl volt sz¨Ž, hogy hogyan neveln¨Śd a gyermeked? 0‡7n hosszan elkezdtem kultur¨˘lt, norm¨˘lis szavakkal 6Ľ56Ľ5mes¨Ślni'' ¨˛gymond, hogy ¨Śn hogyan neveln¨Śm. Sz¨Žval sz¨Śpen tartottam egy besz¨˘mol¨Žt. Az igazgat¨Ž meg dics¨Śrt, hogy milyen sz¨Śp ¨Śs t¨˘g a sz¨Žkincsem (sok olvas¨˘s), meg hogy ¨šgyes vagyok. Mindenkinek ¨Şgy kellene fogalmaznia, besz¨Ślnie, stb.. A cig¨˘ny gyerekek meg elkezdtek nevetni rajtam, de m¨Śg a magyarok is. Bosszantott, mi¨Śrt kell kinevetni azt, aki norm¨˘lisan besz¨Śl, ¨Śs nem minden m¨˘sodik szava az 6Ľ56Ľ5iz¨Ś'', meg 6Ľ56Ľ5g..i'' meg nincs minden mondat¨˘ba benne, hogy 6Ľ56Ľ5oszt''... Ez irrit¨˘l.

Szerintem nem ¨Śrdemeltem volna meg a g¨˛nyt. Szerintetek?


2015. jan. 16. 12:46
 1/9 A kérdező kommentje:
NE HARAGUDJATOK! Mivel go keyboard billentyűzetem van, néha ilyen lesz az írásom :((
2015. jan. 16. 12:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kódfejtő kerestetik a 6489421. kérdéshez:)
2015. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A modik majd javítják, bár szerintem olvasható.

Irigyek és mindenbe bele akarnak kötni.

Szard le őket. Ne foglalkozz velük.

2015. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :/ Csak az a baj, hogy rosszul esik. Ezen semmi nevetni való nincs.
2015. jan. 16. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így is beszélsz, ahogy írsz? Mert akkor van egy tippem. :D
2015. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eltekintve a sok hibát és olvashatatlanságot a billentyűzet miatt, igen. A beszédem is éppen ilyen normális.
2015. jan. 16. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez az írás után már gondolom, hogy miért cikiznek. Vagy esetleg még azért, mert 14 ¨Śves l¨˘ny vagyok, cig¨˘ny.
2015. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó én nem tehetek arról, hohy rossz a billentyűzet.

Nem látszik, hogy cigány vagyok. Egyáltalán nem érdekel más származása. Tudom, tisztában vagyok azzal, hogy fajtám 90%-a milyen. De én nem tartozom közéjük!!! Eddig senki sem ítélt el, akkor most miért nevettek ki azért, mert normálisan beszéltem? Persze eddig is normálisan beszéltem, csak itt most hosszú fogalmazást tartottam a saját szavaimmal. Az igazgató is dicsérgetett, hogy ügyes vagyok meg, hogy milyen szép és bő a szókincsem. Ezt is leírtam, de mivel olvashatatlan lett a go keyboard miatt újra leírtam.

2015. jan. 16. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van. Nem az a lényeg hogy beszélsz, mármint piszkálódás szempontjából, hanem kikkel vagy jóban. Szétcikiznek akárkit bármiért, mindegy nekik.


Amerikában konkrétan ugye külön klikkek vannak a más típusú embereknek, mint valami börtönben és komolyan is veszik ezt a hülyeséget.


Nem gond, hogy szépen beszélsz, sőt. Ez jelez egyfajta érettséget, ami még tovább fejlődik és jól fog jönni az egész életedben. Azért barátkozz, ismerkedj, hogy ne legyél egyedül, már ha vannak ilyen gondjaid.

2015. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!