Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is éreztetek hasonlót?

Ti is éreztetek hasonlót?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vagyok valami szerencsés, 19 éves vagyok (szűz) barátnőm se volt még, népszerű sem vagyok. Többször elhatároztam hogy változtatok ezen, de azt vettem észre mintha egy ellenerő mindig tenne érte hogy elmenjen a kedvem mindentől, ami visszatart, leláncol, megköt. És mindig akkor jön elő mikor már sínen lennék.


Ti is éreztetek már ilyet? tapasztaltatok hasonlót az életben?



2015. ápr. 7. 11:31
 1/2 anonim válasza:
Szia :) én is hasonló módon érzek. Igaz, nekem már volt barátom, de mindig rájövök, rossz döntés volt. Igazából szerintem magabiztosnak és kitartónak kellene lenni. Az, hogy az ember fia, esetemben pedig lánya szűz, szerintem nem sokat befolyásol. Ha esetleg szeretnéd, szívesen beszélgetek veled ^^
2015. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja, bocsánat, az lemaradt: 18/l
2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!