Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy neten ismerkedtetek volna de úgy éreztétek nem találtok hozzátok hasonlót?

Figyelt kérdés
Csak barátságra értve. Én azt látom hogy vagy nagyon "besült" a lány akivel ismerkednék vagy a távolság miatt szakad meg a beszélgetés. 22F

2015. márc. 19. 21:14
 1/8 anonim válasza:

Velem szinte mindig ez van, max. 1-2 emberrel sikerül huzamosabb ideig tartani a kapcsolatot, pedig nem ez lenne a cél.

25/N

2015. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1, Át tudom érezni a helyzeted, én is így vagyok vele, de hát mindig valami van...
2015. márc. 19. 21:28
 3/8 anonim válasza:

Egyébként sok barátod van? Mármint személyes kapcsolatokra gondolok.

(Arra már rájöttem, hogy nem szabad erőltetni ezt sem, mint a párkeresést, és akkor könnyebben megy.)

2015. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 : Hát nem azt mondom sok, de elég. Inkább úgy fejezném ki aki van azt már megválogattam. Több okból és életből tanulva. Amúgy szeretek ismerkedni bármikor csak mostanság teljesen csalódás neten.
2015. márc. 19. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék. Merre felé laksz?
2015. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Írj ha gondolod, amúgy Pest megye.
2015. márc. 19. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Találkoztam néhány emberrel de sosem lett belőle barátság. Amíg én keresem a másikat, addig többnyire minden rendben, hacsak nem jön a szokásos, nincs időm szöveggel, mert akkor annyi a dolognak. Én várhatok a végtelenségig, akkor sem keresne senki önszántából. F
2015. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is barátkozhatsz ha szeretnél, Pest megyei vagyok. Van is egy haverom, akit neten ismertem meg már vagy 3 éve, és azóta is minden nap beszélünk. Meg volt egy másik, akivel még régebb óta ismerkedtem meg, de egyszer rám mozdult. Reagálni sem tudtam a döbbenetttől, és azóta kerül.
2015. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!