Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség ha...

Szerintetek is hülyeség ha valakinek 13 évesen van barátja, és amúgy ez már a harmadik/negyedik?

Figyelt kérdés
Most már a gyerekek negyedikben csókolóznak, 13 évesen járnak, játszák a felnõttet, szerintetek ez helyes, normális?

2015. ápr. 7. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
szerintem te is tudod, hogy nem normális.
2015. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
ha most visszatekintek 22éves fejjel, az én időmben is bőven tomboltak a hormonok, és 13évesen simán érettebek voltak a lányok, voltak flörtölések, de azért senki nem vesztette el a szüzességét általánosban. pedig dögösek voltak, és az hogy most ez pedofilság vagy nem, ez jó nagy hülyeség, csak manapság már az a divatigény hogy füstöljön a p.ncij.k, és a facebooknak, internetnek, tvnek "hála" , az én időben azért még nem lett volna egy lány se büszke arra, hogy elvesztette 13évesen, most meg... na ez változott meg, hogy felvállalják, és büszkék rá! pedig csak pár év telt el!
2015. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy barátja van, az még hagyján, mert nekem is volt, de kéz a kézben sétálgatáson, meg szájrapuszin kívül más nem is történt. Még nyelves csók sem xD

Az, hogy már a sokadikat fogyasztja, vagy az, hogy már gyerekként szexuális életet él, az nem normális. Értem én, hogy hormonok meg agybaj, de attól még gyerekek, akik 25-30 éves korukra teljesen ki fognak égni.

De igaza van a második hozzászólónak: tévé, Facebook, Való világ, Éjjel-nappal Bukarest, Éden hotel és társai. Sőt! Amikor a mostani Való világból (megy még az?) láttam ajánlókat, a belem kifordult. Már az ajánlója is olyan, hogy a legelső VV-vel össze sem lehet hasonlítani. Abban még azon kívül, hogy az Oki folyamatosan böfögött meg fingott, nem is történt semmi megbotránkoztató.

Ezzel arra akarok utalni, hogy ha a média színvonala ennyit esett, akkor mit csodálkozunk azon, hogy akik nézik, azok egyre nemnormálisabbak?

2015. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
annyi idősen én is, te is játszottad a nagylányt, nagyfiút... éppúgy kerested a másik nem társaságát, már óvodás kortól valakitől szerelmesek voltunk, titokban, nyíltan, stb., stb. most tapasztalt fejjel már tényleg gyerekesnek és baromságnak tűnik, de mindenki átment ezen a korszakon, akinek nem tetszik, ne vegye észre... Szülők dolga, hogy helyes irányba terelje a gyerekei magánéletét, nem egy külső személy, aki unalmában ilyen dolgokon akad fenn, kinek hány évesen van barátja, csaja...
2015. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönök a válaszokat!


Négyes: Tévedsz. Én most vagyok 13. Ha járnának csak, nem zavarna. Viszont az igen, hogy azért közösít ki engem az osztályom, mert én nem szeretek folytonossan csak facebook meg kapcsolatokról dumálni. Felõlem nyugodtan járhatnak ha nem kellene megállás nélkül csak a kapcsolatukról beszélnie mindenkinek (vagy a facebook, a másik téma). És nem, mielõt bárki is gyanusítana: nem szerelmi bánat.

Csupán hülyeségnek, butaságnak, és nem-normálisnak érzem. Még gyerekek vagyunk, miért nem lehet, ha csak egy kicsit is másról beszélni, vagy néha valamit játszani?

Nem magán élet. Mindig ezt nyomatják, iskolában, nem lehet másról beszélni. Ezért kérdeztem...

2015. ápr. 7. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
a te korosztályodnak általánosságba(!) véve egyre inkább csökken a szellemi, és érzelmi szintje, megváltozott a világ ennyi! Kitűnő példa rá a VV1 és a mostani VV4.
2015. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
későn érő vagy. ha nem tetszik, akkor játsszál még a babáiddal, akik meg nagylánynak érik magukat, azok meg a pasijukkal. miért kell mindig mással foglalkozni, ki kivel, mikor, hány évesen vagy együtt? csak rájuk tartozik.
2015. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hetes: Nem hinném ;-)

De annyira szánalmas.

2015. ápr. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!