Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jöhet ki mostanában az...

Mitől jöhet ki mostanában az arcomon egyre több gennyes pattanás?

Figyelt kérdés

A gennyeset úgy értem, hogy olyan igazi, gennyes pattanás, tehát nem az a hófehér, könnyen kinyomható közepű, hanem hatalmas piros folt teli ilyen gennyes vízzel amit ha a végtelenségig nyomnék se ürülne ki. Egy-két hónapja kezdtek ezek kijönni rajtam, ez a 4. már. (Tudom, nem olyan nagy szám ez, de kb. 2 hét amíg rendesen a heg is elhalványul és elég sok ideig megkeseríti a napjaimat.) Szóval egy másfél hónapja kb. jött ki az első az orrom mellett. Ahogyan az elmúlt, gyógyulgatott, rögtön a második és a harmadik szemöldököm alatt, az orromon. Majd mikor ez is majdnem begyógyult, egyből a negyedik az orrom közepén, ez utóbbi éppen most boldogít, hadd ne írjam le mily csodás látvány. Szóval amíg nem nőnek meg nem is nyomogatom őket, aztán ugrok csak nekik de akkoris óvatosan. Miután pár nap nyomkodás után kiürülnek, kb 2 hét míg elmúlik a heg is.(bár még mind látszik picit.) A korrektor segít nekem, ilyenkor lelki társam, de nagyon zavar ez a sok hatalmas valami és ebben kérnék segítséget.. Mitől alakulhatnak ki egymást követően és miért csak az orrom környékén? Valaki segítsen mert a következőt már nem biztos, hogy túlélem.:D De tényleg.:D

15/L



2015. febr. 25. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyanakodom esetleg az étkezésemre. Való igaz, hogy sokat nasizgatok suli után de ez kb. napi egy chipset takar magában, néha max. heti 2 energiaital. De eddig nem volt ilyen problémám szóval nem tudom hogy ez lehet-e az oka.
2015. febr. 25. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt hasonló problémám, nekem rossz fog okozta. Lehet nem is tudsz róla, de gyulladás van a szervezetedben, és emiatt van. Vagy csak simán elkezdtél kamaszodni és emiatt van (öcsém ugyanennyi idős és neki is ilyen baja van), ne ijedj meg, ez a korral jár sajnos!
2015. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, de nem vagyok az a pattanásos típus, éppezért idegesítenek ezek a kis ' szépségek '.
2015. febr. 25. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az étkezéseddel van gond. Tejtermékeket iktasd ki, meglátod ki fog tisztulni az arcod. (tapasztalat)
2015. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy napi egy zacskó csipszet megeszel? Az azért elég durva. Nem csodálom, hogy kivan a bőröd.
2015. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó jó de eddig semmi baja nem volt tőle.
2015. febr. 26. 06:10
 7/9 anonim ***** válasza:
rossz fog, sok nasi, kevés víz, hormonváltozások
2015. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát rossz fogam nincsen, de próbálok átállni egy másik étrendre a bőröm érdekében.:)
2015. febr. 27. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az Akneroxid gélt próbáld ki.


[link]


Én nagyon pattanásos voltam, 16 éves korom óta használom (most vagyok 19) és semmi pattanásom!

Van belőle 50 és 100 mg/g-os, nekem az 50-es gyengének bizonyult.

Közben kiszárítja bőröm, de azt egyszerűen leradírozom és olyan lesz, mint a baba popsi :)

Próbáld csak ki, biztosan segíteni fog a te problémádon is!

Meg egyébként az arc zsírosodását is megszünteti.

2015. máj. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!