Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Mit...

Mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a legjobb barátnőm vagyis csak volt lassan fél éve otthagyta a családját (párját és 2 gyerekét) (11 éves kapcsolat 5 és 7 éves gyerekek) egy másik pasiért, akit az új munkahelyén ismert meg... ez időbe elkezdett nekem is hazudgálni, folyton átvert, totál megváltozott végül teljesen elzárkózott mindenkitől... a gyerekeit néha látogatja... a párja felkeresett, hogy nem kell-e albérlet ami jól jött, mert időközbe meghalt nagyim és a nagynéném kirakott a lakásból és beköltöztem hozzájuk, a gyerekek imádnak, sokat foglalkoztam velük régebben is. Az apjuk csak nekem beszèlt őszintén az érzéseiröl a volt barátnőmmel kapcsolatba és próbáltuk a karácsonyt, szílvesztert, stb boldoggá tenni a gyerekeknek, mert az anyjuk sehol nem volt! Időközbe megismertem a gyerkők apjának egy olyan oldalát amit eddig soha és jobban össze melegedtünk, poénkodunk, kezdjük össze szedni magunkat (ő a szakításból én a gyászból) sokat vígasztaltuk egymást, stb... de ma elcsattant egy csók... csak egyszerűen megtörtént... Mi lenne ha összejönnénk? Hogy van-e még esélye, hogy a volt barátnőm észbe kapjon azt nem tudom sajnos... Ti mit tennétek? A gyerkők apja azt mondta ne foglalkozzunk vele amit tudtunk megtettünk, de semmi értelme. Kérlek adjatok tanácsot!

2015. ápr. 8. 02:22
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha elhagyta, szabad préda!

Lelkiismeret furdalás nélkül!

2015. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Sok boldogságot együtt! Filozofálás helyett egyszerűen csak legyetek boldogok!

Az meg, hogy ő varázsütésre mintaanya legyen? Ugyan, felejtsd el! Tojik a családjára, cseppet sem fontos neki, ha csak úgy otthagyta a gyerekeit. Nem fog észbe kapni, esetleg ha ezek után vissza is akarna menni a családjához, azt csak irigységből tenné, hogy nehogy te "átvedd a helyét". De a leírtak alapján ő még ilyen szinten is tojik rá.

Szerintem se foglalkozz vele, ő mint feleség, mint barátnő, és mint anya is megbukott, méghozzá önként. Innentől kezdve ő már csak a múlt.

2015. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ensam skog ***** válasza:
Szerintem itt az ideje hogy boldog légy. A gyerekek bírnak, a csók alapján az apjuk is. Neked is szimpi mindenki. Az anyjuk nem hiszem, hogy vissza jön de ha jönne is senki nem fogja szívesen látni. Szóval szerintem gyertek össze.
2015. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lelkiismeretfurdalás nélkül összejöhettek! Ha a barátnőd vissza is akarna menni az exéhez egy idő után, nincs joga hozzá, sem a gyerekekhez sem!!

Sok boldogságot nektek. Drukkolok!

2015. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne tudni, hogy hivatalosan is elváltak-e.
2015. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a "barátnőm" felhívott minket külön a volt párját és külön engem és elbúcsúzott kijelentette, hogy végleg elköltözik még a városból is a pasijával... annyit mondott a gyerekeket majd max egy héten egyszer meglátogatja elköszönt és letette a telefont... ezek után biztos vagyok abba, hogy nyugodt szívvel jöhetünk össze
2015. ápr. 14. 02:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Am kiderűlt a költözés 1 nagy hazugság volt hazudott nekünk!
2015. ápr. 19. 18:08
 8/8 3005 ***** válasza:
"hazudgálni" xD
2015. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!