Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi a véleményetek a mai fiúkról, férfiakról?

Figyelt kérdés
Milyenek a szexben,külsejük,viselkedésük stb.
2015. jan. 9. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ugyanolyanok, mint a régiek. Nincs alapvető különbség.
2015. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismerkedni szeretnék


[link]

2015. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem tetszenek azok a "fiúk" akik több időt töltenek a tükőr előtt mint a lányok..:). L
2015. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok lány, de meg kell mondjam a 90% a undorító rohadt mocskos disznó...
2015. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Vannak akik csak magukkal törődnek szex közben. Külsejükről inkább ne is beszéljünk. Viselkedés? Kicsit kiábrándító, hogy egyesek többet rinyálnak egy lánynál.
2015. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom, mivel minél idősebb vagyok annál kevésbé érdekelnek a fiatalok, ugyanazzal a korosztállyal fekszem le most is, mint régen, mármint 15 évesen és most 30 évesen is igazán a kb. 1975 - 1985 között születettekkel volt dolgom, ők meg ugyanolyanok, csak idősödtek.


a 20 éveseket csak látom, de szerintem ugyanúgy vegyes a társaság, mint régen volt, vannak nagyon gázos önimádó nyálkák és vannak normális, vidám, jófej társaságok, akik értelmesek, olvasottak, van ízlésük, stb.

2015. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hűha... elég vegyesen.

A mai fiúk azt hiszik, ha valamelyik tini sztárra hasonlítanak az menő, így a külsejüket ilyenné alakítják. A legtöbb esetben katasztrofálisrá sikerül.

Hála akadnak ritka egyedek, na azokból vali igazi férfi. Én inkább őket preferálom, mert ők tudnak viselkedni, tudják hogy kell egy nővel bánni az ágyban is, és nem valami "divatmajom" hasonmás.

2015. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!