Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/Férfiak . Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Férfiak . Mi a véleményetek azokròl a lányokrol akik már 14 évesen nem szüzek?

Figyelt kérdés
Lègyszi kort is irjatok .
2015. jan. 19. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat egeszsegukre...15F
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az hogy "nem lennénk barátok"
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha kur.vás, meg kelleti magát, akkor nyilvánvaló, de ha nem, és komoly(abb) barátja van, akkor szerintem semmi kivetnivaló nincs ebben.


kort? minek? :D

2015. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dugnám őket én is.
2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Mindenkinek a saját dolga mikor veszíti el. 24/F
2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem ítélek el senkit. Lehet, hogy szerelemből vesztette el, egy buliban részegen, vagy megerőszakolták.

Nem ítélkezek, nem skatulyázom be. Viszont nem pozitívum.

18/F

2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Számomra undorító. Ilyen fiatalon? meg az is hogy ha már egy nem szűz lánnyal vagyok... jó nem tehet róla az illető ha szerette az előző barátját..stb de nem tudom nekem nem inspiráló dolog egyáltalán.
2015. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régen még kiborultam az iyleneken,mára már csak megrántom a vállam, 20f
2015. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Júlia is 14 éves volt, amikor Rómeóval megismerkedett, de akkoriban ez még természetes volt.

Ma a 14 évesek még nagyon gyerekek.

2015. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#10


És azt se feledd, hogy kitalált karakterek.


Néha az írok kitalálnak ilyen nagyon felnőttes, nagyon érett karaktereket amik amúgy nem túl reálisak.


Boka János, Cedric Diggory... Újabb 2 példa erre. Ilyen emberek ilyen életkorban nincsenek. Vagy ha van tényleg millióból 1.

2015. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!