Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma van az exem szülinapja....

Ma van az exem szülinapja. Miért érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés

Ma van az egyik exem szülinapja. 2 éve ilyenkor azon agyaltam mivel lepjem meg, ma meg már elmegyünk egymás mellett mint két idegen,nem köszöntöm fel.

kicsit szar érzés.

mármint nem hiányzik egy cseppet sem, főleg mert van már azóta barátom akit imádok.

csak kicsit elszomorodok ilyenkor. nem csak rá értve, hanem barátnők/barátok eltűntek az életemből, akik 1-2-3-4-5 éve még a legközelebb álltak hozzám, azok közül ma kettőtt mondhatok még magam mellett, de ők is eltávolodva.

sajnos nagyon hamar hozzá tudok szokni egy ember jelenlétéhez és olyan ürességet érzek amikor már nincsenek ott a minden napjaimban.

szóval hangsúlyozom, nem arról van szó hogy éreznék iránta valamit, hanem ez az egész helyzet olyan üres.

nektek is van ilyen néha?

(ugyanez van régi barátnők névnapján v. szülinapján, vagy bármi olyan dátumkor, amikor tudom hogy 1-2 éve még sokat jelentett)


2015. ápr. 8. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:

jól érzem azokkal magam akik most vesznek körül, pl a barátom vagy új barátnőim.

de szívem szerint magam körül tudnám az összes embert akit valaha is szerettem/kedveltem.

2015. ápr. 8. 18:45
 2/2 anonim válasza:

Csupán egyedül érzed magad :)

Ilyenkor eszedbe jutnak a régi emlékek:mi lett volna ha?

Lehet tudat alatt hiányolod azokat a régi dolgokat , ők továbbléptek , tedd te is ezt ! Ők vajon gondolnak rád ?Fel szoktak köszönteni ?n

2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!