Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van tesóm szülinapja, és...

Ma van tesóm szülinapja, és összevesztünk már lassan két hónapja. Smsbe irtam neki hogy boldog szülinapot. Rosszul tettem hogy nem hivtam fel?

Figyelt kérdés
Létsz olyat ne irjatok,hogy csak a testvérem meg ehhez hasonlót.Smsbe irtam csak.
2008. ápr. 23. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy min vesztetek össze. Te voltál a hibás, vagy ő? Ezektől függ, hogy elég-e az sms. Haragszotok még egymásra? Lehet, hogy egy telefon segített volna abban, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, de így is tudja, hogy legalább gondoltál rá. Gondold végig ezeket, és ha elszánod magad a békülésre, akkor felhívhatod "csak úgy" is, nem kell hozzá szülinap:)
2008. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel és mondd el neki ugyanezt:) béküljetek ki, olyan értékes hogy van tesód.
2008. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy nem felejetted el a szülinapját.
2008. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Békülj ki vele.

Rendezd vele a dolgaidat,hiszen a testvéred az egyetlen ember a világon,aki ugyanabból a gén szerkezetből van össze rakva:)

Lehetnek nagyon jó barátaid,csodálatos szüleid,de akkor is a testvéred áll hozzád a legközelebb.

Vannak helyzetek,mikor el kell dobni a becsületet,és megtenni az első lépést.

Sok sikert a béküléshez:)

2009. aug. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
min vesztettek össze? ha nem nagy valamin akkor szerintem felhívhattad volna. egyébként te hogy érzed? jobban éreznéd magad ha felhívnád?
2013. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!