Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk tartanak a komolyabb...

A fiúk tartanak a komolyabb lányoktól?

Figyelt kérdés
Sose volt barátom, vagy akár csak "udvarlóm".A barátaim szerint azért, mert "félnek". Érettebb vagyok a koromnál, fontosnak tartom a tanulást, emellett zenélek és gyakran sütök-főzök, sokat olvasok, de nem vagyok antiszoc, vannak barátaim és bulikba is eljárogatok, de tény, hogy egy kicsit csendesebb, visszahúzódóbb vagyok. A külső szubjektív, nem tudom és nem is szeretném megítélni, de állítólag nem vagyok egy bányarém :) A kérdés igazából az, hogy tényleg tartanak a fiúk az ilyen lányoktól, szívesebben kezdenek egy olyan csajjal, aki könnyen adja magát? Vagy velem van valami gáz? 17/L
2015. ápr. 8. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fiúk igyekezhetnek nálad, de nem diktálhatod te a feltételeket.

Pl nyilván nem kezdenek egy olyan lánnyal akinek heti 1 órája lenne rájuk, mert mindig tanul, zenél vagy mást csinál. Aztán nem akarnának féléven át udvarolni, hogy lefeküdhessenek veled.

Szóval ha csak nem vagy nagyon varázslatos, magával ragadó lány, akiért megéri ennyit izzadniuk, akkor inkább a könnyebben kaphatót választják.


Viszont ez nincs senkinek az arcára írva. Bepróbálkoznak nálad? Akkor nincs gond. Ha nem akkor sincs, de te sem várhatod a sültgalambot.

2015. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidd el az a szubjektív külső sokat dob a latba. Ha nem vagy kivételesen szép, akiért megéri akkor nem fognak max. a saját "súlycsoportod". Keresik a könnyebbet, viszont akinek megtetszel az harcolni fog érted. :D
2015. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen ,tartanak az okosabb nőktől .nem lehet manipulálni ,hülyíteni ,lefektetni 2 hét mulva és az sem kellemes nekik ha te esetleg okosabb vagy tájékozottabb vagy,van véleményed mindenről.biztos jön majd valaki akit nagyon megfog az egész lényed ,de a fiúk/férfiak általában az egyszerűbb nőket választják ,nem azt mondom hogy buta libák mielőtt valaki támadna.
2015. ápr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia.Először is bocs a privátért, de mivel a véleményem eléggé más lehet a több komentelőtöl, így személyesen irok választ(nem nagyon van kedvem elárult, vagy megcsalt nőkkel és bunkó emberekkel vitatkoz :)

Visszatérve szerintem abszolút nincs probléma azzal, hogy komoly vagy.A mai fiataloknál ez mindenképpen jó tulajdonság, viszont nemértem, hogy miért akarsz egy egyszerü "pasi", miközben akár kereshetnél komolyabb barátot is.

Röviden szerintem csak türelmesebbnek kell lenni és akkor majd jön az "igazi" is magától.Mindenesetre sok szerencsét, ugyanis egy lány aki tudja, hogy mit akar, okos és még zenél is szerintem kifejezetten vonzó egy férfi szemében :)

2015. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hopp ez mellé:D
2015. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az alapján nem érettebb vagy, hanem introvertáltabb vagy az átlagnál, vagy még nagyon gyerek.
2015. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
36%

Kedve 6-os.

Hát először is, ezért nem szerettem volna nyilvánosan kiírni, amit írtam, ugyanis máris leírsz mindenféle bunkónak és gyereknek(köszönöm, de egyikre sem szolgáltam rá:), holott a legtöbb válasz szerintem nevetséges volt.Emeljünk is ki párat:

"...nyilván nem kezdenek egy olyan lánnyal akinek heti 1 órája lenne rájuk, mert mindig tanul, zenél vagy mást csinál. Aztán nem akarnának féléven át udvarolni, hogy lefeküdhessenek veled."

"...Hidd el az a szubjektív külső sokat dob a latba. Ha nem vagy kivételesen szép, akiért megéri akkor nem fognak max. a saját "súlycsoportod" "-Mikor mondta azt a kérdező, hogy ő csúnya?Csak annyit tett, hogy nem írt pontos véleményt.

Most sorolhatnám sorba, de a legtöbb úgy hangzott mintha ilyen stílussal, csak akkor talál valakit a kérdező, ha szupermodell DE akkor is, csak arra, hogy megfektessék.

Szerintem igenis vonzó lehet a határozott stílus, emellett nem minden fiú csak AZT akarja.Miért olyan nehéz elhinni, hogy van olyan srác(ebben a korban inkább már fiatal férfi), aki tényleg szeretné tiszta szívből és nem csak egy éjszakára???

Ezután persze lehet beszólogatni és lepontozni, de ez a véleményem.Szerintem az itteni emberek túl negatívan fogják fel az életet CSAK azért, mert volt néhány kellemetlen tapasztalatuk, esetleg ismerőseiknek.

Mindenesetre én megpróbáltam a kérdezőmagabiztosságát növelni, hogy ne gondoljon mindenféle nevetséges dolgot a fiúkról és magáról, bár lehet hogy nem sikerült.Mindenesetre köszöntem a figyelmet:)

2015. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Darkwolf Saiyan:

6-os vagyok. Amit válaszoltam, azt saját tapasztalatom alapján írtam, egyrészt magam is érettebbnek éreztem anno magamat a koromnál, hasonló tulajdonságok alapján, aztán kiderült, hogy hatalmasat tévedtem, másrészt sok más embert is ismertem, akiknek hasonló tapasztalatai voltak.


Persze tévedhetek, de az biztos, hogy ha a kérdező tényleg érettebb a koránál, akkor ezen nem sértődik meg, ha viszont a környezetével szembeni dacból érzi azt, hogy érettebb, akkor megsértődik, ez esetben viszont igazam van.

2015. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
27%
Akkor maradhatunk abban, hogy döntetlen az állás?:D(viccet félretéve megértem a te nézeted is, viszont remélem, hogy az emberek és itt főleg a fiuk egyszer végre összekapják magukat, hogy ne keljen egy nőnek se csalódottságot okozni...Én ebben hiszek!:)
2015. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keves Darkwolf, miért kell kiforgatni a szavaim? Vagy csak simán nem sikerült értelmezned?

Azt írtam: "kivételesen szép"

Ez azt jelenti, hogy a szépeknél szebbnek kell kinéznie, ahoz, hogy olyan fiút találjon

Aztán gondolom a kérdezőnek is vannak igényei. A mai srácok 90%-a aki néz is ki valahogy, az nem fog fél évet várni. Persze ha alacsonyra teszi a lécet akkor máris könnyebb dolga van. Ráadásul pont az ilyen pasik szoktak kezdeményezni, szóval nem tudom mi magyarázatod van arra, hogy még senki nem volt az udvarlója.

Megint kiforgatod a szavaim. Számold össze hány nap különbség van fél év és egy éjszaka között.

Ez igaz, a fiúk/férfiak nem mindegyike csak azt akarja. De amikor fél év alatt nem sikerül ennyire közel kerülni a lányhoz, akkor joggal gondolhatja úgy, hogy keres mást.


Ja és én ezt már rengeteg kérdésnél leírtam:

Ha olyan szubjektív lenne a külső, akkor miért vannak lányok akiknek már volt vagy 20 pasijuk és miért vannak olyanok akiket távolról elkerülnek a fiúk?

Miért van az, hogy egy osztályban a fiúk fele ugyanabba a csajba szerelmes? Ez pedig ugyan így van a lányoknál is.


Én tapasztalatból írtam, te nem tudom miből.

Szerinted amikor az átlag 16-17 évesek délután 3-4 órakor végeznek, aztán még mennek haza tanulni, zenélni, meg minden más, akkor mennyi idejük van a másikra?

2015. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!