Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én bolond vagyok?

Én bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem rá, hogy az emberek 90%-a fél azoktól a dolgoktól , amiket én élvezek : szeretem , hogy az anyagi problémák stimulálnak és ezért folyton pörgök a munkáért; szeretem azt az érzést, hogy ismét fizetnem kell a számláimat, pénzt kell teremtsek az ételhez, a ruhákhoz, stb. ; szeretem azt, hogy minden este úgy fekszem le, hogy nem tudom holnap hogyan fogok ébredni vagy hol fogok lefeküdni; szeretem azt, hogy nincs 24 fok a lakásomban, hanem hűvösség van mindig, ez érezteti velem a régi idők életvitelét, amikor az emberek nem éltek komfortban, mégis igazi kemények voltak.


S amúgy még sok más dolog van, amit szeretek, csak nem akarom itt részletezni, de tényleg nem értem miért tartja mindenki a kényelmet a legfontosabb dolognak. Nem akarok kényelmes lenni, SOHA. Az egyik legjobb barátom azt mondta, hogy márpedig én őrült vagyok valamilyen szinten, mert az emberek nem ilyenek, mint én.


Vélemények ?


2015. ápr. 9. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Az anyagi problémád szempontjából valóban őrült vagy, a többi meg az, hogy élvezet az életet, szerintem semmi több.
2015. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak képmutató
2015. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de miért az anyagi problémák szempontjából ? most milyen értelme volna, ha sírnék , panaszkodnék vagy stresszelnék ? én meg pont ezt nem értem
2015. ápr. 9. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Te csak a végleteket ismered?
2015. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 - ja, hogy most őrült is vagyok meg végletes is :D


hát nem tudom; szerintem az, hogy körülöttem mindenki nyűgös kb. egész nap és nap végére tompák ( vagy beb*sznak ) inkább végletes, mint én

2015. ápr. 9. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy bolond, egyszerűen csak így szeretsz élni.


Vannak nálad jóval szélsőségesebb emberek is például a falmászók akik azt élvezik hogy vásárra viszik a bőrüket nap mint nap. Ott elég egy minimális figyelmetlenség, egy rossz fogás és máris az életeddel fizetsz.


Lehet hogy úgy gondolod nem élsz olyan komfortban de azért interneted mégis csak van.

2015. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az internet manapság mindenkinél megtalálható, én jártam embereknél akiknek alig volt kaja a hűtőben, de a gép ment :))))


mi tagadás, érthető a dolog, az internet nem olyan nagy kölcség, de létszükséglet már , főleg ha az ember dolgozik rajta

2015. ápr. 9. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább különcnek mondanálak. Ki mondja, hogy az a normális, amit sokan tesznek, elterjedt? Ok, az esetek többségében valószínűleg így is van, de vannak kivételek (pl. normális az, h az emberek többsége fülessel és telefonnal mászkál az utcán? inkább nevezzük elfogadottnak, de pl. a boszorkányégetés is elfogadott volt anno, bár ettől még mai szemmel nem volt normális).

Ettől még lehetsz őrült, nincs kizárva :D de sztem nem ezek alapján.

2015. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!