Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Ti vennetek a...

Fiuk, ferfiak! Ti vennetek a parotoknak paprika sprayt onvedelem gyanánt? Nagyon feltem a barátnőm es a mai világban ki tudja mikor lenne ra szükség.

Figyelt kérdés
Úgy ertem jol jonne ha megtamadnak es ne adj Isten meg akarnak eroszakolni vagy valami... Mégis tobb eselye lenne elmenekulni... Tudom, hogy illegalis de a rendor csak nem buntet meg egy lanyt emaitt. Azt szeretmem kerdezni, hogy milyet erdemes venni eses tudnatok-e linket kuldeni rola meg par tanacsot adni ezzel kapcsolatban! Elore is köszönöm!

2015. ápr. 9. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem illegális, ha nem nagy a mérete (talán 20 gramm?)

De ami illegális, el sem adják neked boltban.


Legjobb mindjárt kettőt venni, az egyiket eltenni, a másikkal pedig begyakorolni az előrántást és a használatot. Nem sokat ér, ha a ridikül aljában kotorászol utána...

És ha már használni kell, fújd rá a támadóra az egészet, akkor nem tudja elvenni és ellened fordítani.

2015. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) véletlenül linket nem tudnal kuldeni egy megbizhato fajtarol?
2015. ápr. 9. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


www.gazpisztoly.hu

2015. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
igen én vettem neki
2015. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy paprikaspray esetében le kell sz**ni azt, hogy illegális-e vagy nem. Ha egy ártatlan testi épsége múlik rajta, akkor használni kell és kész. Az első jól írta. Nem elég az, hogy a barátnődnél van, meg is kell tanulni előkapni és használni, hogy reflexből menjen.
2015. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Önvédelemben nem nagyon tudsz egy nőnek újat mondani. Ha este jövök haza, mindig átteszem a táskámból a zsebembe a paprikaspray-t, és elhagyatott helyen végig rajta van a kezem.


Vagy a kulcscsomómat fogom úgy, hogy minden ujj közt kilógjon egy kulcs. Vagy a kezemben viszem a táskámat, és úgy fogom, hogy csak megpördülök, és ütni tudok vele.


Elég szomorú, hogy nem vadállatok ellen, hanem a saját embertársaim ellen kell ily módon védekezni.

2015. ápr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat es a tanacsokat!
2015. ápr. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!