Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket kérdezzek egy lánytól?

Adamka1119 kérdése:

Miket kérdezzek egy lánytól?

Figyelt kérdés
Milyen témákat lehetne felhozni? Létfontosságú lenne, 22 f

2015. ápr. 9. 23:59
1 2
 11/17 KisCsibe13 válasza:
Ittál-e már igazi jó orosz vodkát?
2015. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát Király R. valamilyen szinten igazad van, a lottózó mellett a lottózós sztori az okés de az már egy adott helyzet. :D Szóval nem hinném, hogy az utcán leszólítod a szembejövő vad idegent ezzel a szép az alakod mondókával, ez olyan cigányos. Van akinél már bejött? :D
2015. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es


Én nem lakom messze pesttől.

Ha tudunk egyeztetni egy időpontot bemehetünk egy forgalmas bevásárlóközpontba és oda megyek dumálni általad választott 10 lányhoz.


Én amiről beszélek azt meg is teszem.

2015. ápr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, de mivel nem ismerlek azért feltételezhetem, hogy lehet ami neked még nem esik bele a gáz kategóriába nálam már rég a megszégyenülést súrolná, bár te akkor legalább próbálkozol. :D Becsülendő. :D Tudod vannak azok a srácok, akik bárkihez odamennek, de zéró esélyük van és utána inkább a nevetség tárgyát képezik. Bár nem ismerlek nem raklak ide, lehet hogy tök kellemes légkört is tudsz teremteni ami 5 lányból 3-nak bejön, értem itt azt, hogy megpróbálod felszedni, megnyerő külső, stílus stb.
2015. ápr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Cöhh... válasza:

Öhh... Kérdezd meg mennyiért nyeli le... :D

Ki tudja, hátha bejön.


Egyébként, ha ismered egy ideje, adott a téma. Legyen az egy-két közös élmény, vagy ismerős. Ha nem ismered...akkor a nevét.

Amennyiben randi, kérdezd a mindennapjairól, az érdeklődési köréről, a hobbijáról.

Az is egy alternatíva, hogy odamész, összehordasz minden hülyeséget, aztán ahogy esik úgy puffan.

2015. ápr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

14


Én elég válogatós vagyok, csak jó csajokhoz megyek oda és a legjobbakhoz.

Azokhoz akikre a pasik rá se mernek nézni úgy félnek tőlük.

És ezt nem én mondom hanem a csajok mondták, mert nem egy volt ilyen.


A csajozásban az a legjobb hogy nem tudod mibe nyúlsz.

Aki retteg a vissza utasítástól annak nem is ajánlok ilyesmit.

Viszont amikor azt mondja a csaj hogy nemsokára lesz az esküvőm de miért nem jöttél előbb mert jó pasi vagy, akkor az nem esik rosszul az embernek. Még akkor is ha nem lesz belőle semmi. És ugye arról nem is beszéltem hogy ma megismered a csajt holnap pedig ágyba viszed, és nem feltétlenül csak a szex miatt. Nekem komoly kapcsolataim kezdődtek így.


Manapság elég sokat panaszkodnak csajok hogy a pasik milyen félős balf.aszok és semmit nem mernek csinálni.

Most is a napokban a csajnak kellett odamenni elsőnek mert a pasi csak vigyorogni volt képes.

Tehát akkor az ősközösségben majd a nő elmegy mammutra vadászni a férfi pedig addig vigyáz a tűzre.


Mondom ezt úgy hogy én magam nagyon félős gyerek voltam, suliban ránézni is alig mertem a csajokra nemhogy beszélni velük.

Szóval ez csak annak a kérdése hogy ki mit akar elérni.

Nekem mindegy ki mit csinál, de én nem fogok úgy meghalni hogy nem tettem meg mindent vagy annál is többet.

2015. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Próbáld meg kideríteni mi a hobbija, milyen a stílusa, miket szeret
2015. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!