Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szótlan lanytól mit kérdezzek...

Szótlan lanytól mit kérdezzek interneten hogy ő is írjon valamit ne csak 1 sort?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találkoztam egy lánnyal aki nagyon tetszik. Mivel kis településén élünk, ezért találkoztunk már többször is. Nem szokott túl sokat beszélni.. Elhivtam találkozni, ő bele is ment, vasárnap találkozunk. Azonban addig meg eleg sok idő van, ezért nem tudom hogy írjak-e neki facebookon. Amiklr beszélünk ott akkor max 2-3 percet, akkor is csak felmondatokat ír. Úgyhogy mit írják egy csöndes lánynak hogy meginduljon a szája. A találkozás se lesz egy könnyű emiatt, de azt megoldom..szóval mit írják, nincs valami tanácsotok?

#ismerkedés #Facebook #szotlan lány
2014. júl. 23. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyìlt kérdéseket kell neki feltenni..

Vagyis.. Nem olyan kérdés amire igennel vagy nemmel válaszolhat (pl. szereted a ...).

Hanem olyan kérdést amiben kifejtheti a véleményét.. (pl. mit gondolsz arról hogy .....)

2014. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meg kell találnod azt a témát amitől kinyílik mint egy virág...tehát felhozod neki felragyog a szeme, és olyan lelkesedéssel beszél róla, hogy szinte le se lehet lőni :) nem könnyű megtalálni, de biztos van ilyen téma nála is! lehetőleg pozitív témát próbálj találni...de ha fáj belül akkor azt is nyugodtan hallgasd meg és had adja ki...


21F

2014. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azért hagyják témát is a randire nem?:)
2014. júl. 23. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
neten inkább a kedvenc dolgait tudakold meg :) mit szeret mit nem szeret, mit hogyan szeret.....és ez a randin nagy előnyödre válhat, főleg a beszélgetésben...mert tudod bizonyítani 1-1 mondattal, hogy figyeltél rá és érdekel mi van vele, milyen személyiség :)
2014. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem:))) köszönöm a hasznos infókat. Egyenként eddig nem is nagyon beszéltünk facebookon csak hogy mikor találkozunk, tehát eddig még nem írtam ra úgy hogy : szia, hogy vagy? Stb..nem lesz furcsa ha most mégis ilyenre váltok és elkezdem halmozni a kérdéseket?
2014. júl. 23. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
ezeket személyesen is felteheted akár :) de talán netes beszélgetésnél könnyebben megnyílik...ezt ki kell tapasztalni, hogy megy nála :) de ne úgy kezd "szia, hogy vagy?" nagyon sablon...inkább beszélj a találkáról..."véletlen" felejts nála valamit és azt kérdezd meg nincs e nála...csak el kell kezdeni a beszélgetést onnantól menni fog :) vagy kérhetsz valamiben tőle segítséget, nézz utána az érdeklődési körének, mert szerintem azzal tudod a legkönnyebben "megnyitni"...
2014. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeretsz lottozni?
2015. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!