Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főleg lányoktol kérdezem Mit...

Főleg lányoktol kérdezem Mit kérdezzek egy lánytól hogy beszédesebb legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiről nem tudom eldönteni h be jövök-e neki.Beszeltem mar vele párszor es sokat kérdezett rólam,de amikor en kérdezek tőle mindig csak egy szavas válaszokat ad pedig a munkáról meg sulirol is kérdeztem. Nem tudok kiigazodni a nőkön :) a másik kérdés Mivel tudnám beszedésebbé tenni ?

2014. nov. 11. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyan típus akinek idő kell. Vagy nem túl jó dolgokat mondasz magadról (vagyis neki nem jók) és emiatt nem akar annyi mindent megosztani magáról :D Vagy eldöntendő kérdéseket teszel fel, stb:D Figyeld meg miket kérdez, és valahogy kérdezz rá újra azokra amiket mond, hogy több infót kiszedhess belőle. Meg aztán fontos hogy ne ilyen átlag miahobbit jellegő dolgokról beszélj, hanem pl miket hogyan él át, brr nemtudom, ez így nehéz, fontos hogy figyeld a reakcióit.
2014. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na figyelj! Ahhoz, hogy tud, bejössz e neki egy dolgot kell kérdezni:

"Volna kedved eljönni velem ______(a hét egyik napja + 'en/'őn'/'on') _________(szabadidős elfoglaltság + 'ni') a(z) ________(helyszín + 'ra'/'re'/'ba'/'be')? Nagyon örülnék ha igen."

Példa behelyettesítés:

"Volna kedved eljönni velem pénteken sétálni a Margitszigetre? Nagyon örülnék ha igen."

Ha eljön az már jelent valamit. Nyomulj nála. És ha bejön akkor bejön.

2014. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha mondjuk megkérdezed tőle, hogy mi a kedvenc filmje, ne hagyd annyiban, kérdezed meg, hogy miért, ki a kedvenc szereplője stb.

Remélem tudtam segíteni. :-)

2014. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!