Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen lusta,...

Miért vagyok ilyen lusta, életképtelen senki?

Figyelt kérdés

Sokszor hanyagolok el dolgokat, és az utolsó pillanatban éppen hogy észbe kapok. És utána verem a fejem a falba hogy mekkora barom vagyok az életemben, olyan dolgokat követek el néha amit szinte senki más az életemben és utána ég a pofámról a bőr de ez már a múlt...


Sokszor nem tudom a megfelelő döntéseket, néha mérlegelem a dolgokat és nehezen döntők az életben. A memóriám nem valmi jó az iskolai tanulás nem valami könnyű, főleg reggel nem vagyok képben és legszívesebben elrohannék a problémáim elől de nem tehetem nem vagyok gazdag se semmi, ha így folytatom és nem változok meg drasztikusan akkor érzem örök életemben bánni fogom.


20F (kérlek titeket privátot ne írjatok csak ide)



2015. ápr. 11. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ilyen vagy.Változz meg!
2015. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érdekes... ha mindezt tudod magadról,akkor miért nem változtatsz valamin? Ha eltökélnéld magad és azt mondod,hogy oké,akkor holnap korán kelek és csinálom a dolgaimat, vagy olvasok vagy bármi akkor már azzal segítessz magadon.
2015. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!