Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elértél már valami olyat,...

Elértél már valami olyat, amiről senki nem hitte, hogy sikerülhet, és próbáltak lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy tudtál hinni benne? És mit szóltak hozzá azok, akik korábban álmodozónak hívtak miatta?

2015. jan. 10. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Elértem. Testvérem nem hitt benne, hogy megtudom tenni, de én akkor is megtettem. És még csak annyit se mondott, hogy gratulálok vagy valami.

Egyébként én szerencsére nem tudok olyat elérni, amiről senki sem hiszi, hogy sikerülhet, mert nekem van valakim, aki úgy gondolja, hogy nekem minden sikerülhet. :) Ez kompenzál azzal, hogy a tesóm meg úgy gondolja, hogy nekem meg semmi nem sikerülhet... és mikor sikerül, annyit sem képes tenni, hogy beismeri a tévedését vagy valami.

2015. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt már pár ilyen. Igazából amiket eddig elértem abban az egész családom nem hitt hogy menni fog. Igazából tettem a véleményükre és megcsináltam a dolgokat. Persze közben folyamatosan mondták hogy "ezt olyanok csinálják akik értenek hozzá" meg "sose volt ebben tehetséged, hagyjad úgyse sikerül" és a hasonlókat. Aztán mikor sikerültek a dolgok akkor sem szóltak semmit, csak befogták a szájukat.
2015. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikerült.:) Anyu, tesóm csúfoltak mert egyszer törtènt egy incidens, ès soha nem adtam fel a remènyt, ès csak èvek multán, de elèrtem a cèlom.
2015. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!