Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegeden hol van a mozi és...

Csokkikutya kérdése:

Szegeden hol van a mozi és hogyan jutok el buszpályaudvartól a moziig? Melyik utcákon kell végig menni? És hogy működik szegeden a mozi? Ha jegyet elővételben veszem azt hol és mikor kapom meg? 16/F

Figyelt kérdés

van egy lány akivel beszéltük hogy el fogunk menni majd moziba és én nem tudom hogy hol van :(

ő bizti tudja de nem merem megkérdezni mert nem akarok beégni ezzel :(


válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 12. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ijesztően tájékozatlan és önállótlan vagy. Meg ne kérdezd a lánytól, hogy hol a mozi, mert az húha de nagy beégés... Google amúgy a jóbarátod, a maps-et már felettem belinkelték, aztán bepötyögöd szépen, hogy "mozi jegyelővétel" és csiribá, ott lesz a mikéntje.
2015. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De van belvárosi mozi, is meg a plázában, most melyik?
2015. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pláza :(

hiába nézem google mapset nem igazodok el rajta,valaki szegedi leírhatná pontosan hogyan jutok el

2015. ápr. 12. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha te ezen nem tudsz eligazodni, akkor teljes mértékben életképtelen vagy.
2015. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha pláza, akkor az a legegyszerűbb dolog a világon. Leszállsz a Mars téren. A buszok mind a Londoni körútról kanyarodnak be a pályaudvarra. Szóval a körúton, ahonnan a busz jött, elindulsz a Kossuth Lajos sugárút felé, hamarosan eljutsz a kereszteződéshez. Ha ott balra nézel, meg is látod a villamosmegállót. Elindulsz a Kossuth Lajos sugárúton a villamosmegálló felé, és átmész az Anatómia intézet előtti zebrán, nem az innenső megállóba, hanem a túloldaliba. A lényeg, hogy 1-es villamost kell várnod, mert a 2-es nem megy ki a plázához. Nézd meg a menetrendet itt: [link]


A teendőd innentől, hogy felszállsz a villamosra, jegyet veszel, mert sok az ellenőr (azt hiszem a Mars téren is lehet jegyet venni, úgy olcsóbb), és a végállomáson leszállsz. Ugyanonnan indul a villamos vissza a Mars térhez, és a Rókusi templom megállónál kell majd leszállnod.


Nézd meg a térképet, amit linkeltek, ugyanez van bejelölve rajta. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

2015. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!