Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigykedtek az ilyen felesegek...

Irigykedtek az ilyen felesegekre? Minden Reggel=11 óra felkel reggeli konditerem strand vasarlas egesz nap este ferjjel mozi vagy pihenés.

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 20:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%

Nem


Unalmas


( volt egy idő, amor ezt kipróbaltam, nem jó..igazából nem tudok 11 kor kelni, hetvégen is 7 előtt kelek.. )

Az este része jöhet, mozi nélkül, más programmal

2014. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán. Hosszú távon unnám. Mondjuk én szeretem a munkám.
2014. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%

Fejbelőném magam :)


Őszintén? Voltam itthon munkanélküliként, és mivel ettől függetlenül jó anyagi körülmények között éltünk (ha akarnám most sem kellene dolgoznom...), kb. így zajlott az életem, csak nem ekkora túlzással! Reggel 9-10 körül felkeltem, reggeliztem, napközben olvasgattam, foglalkoztam a hobbimmal, bevásároltam vagy magamnak vagy a háztartáshoz vásárolgattam, heti párszor eljártam konditerembe, 3 fogásos menüt főztem majdnem minden nap, annyi sütemény volt otthon hogy majd' ránkrohadt, unalmamban meg azt sem tudtam kinek mit meséljek, mert nem volt mit,...


Ez nem élet... egyszerűen szükségem van szakmai elismerésre, arra, hogy kompetens és értelmes, sikeres felnőtt emberekkel legyek körülvéve, hogy napi szinten érjenek az impulzusok, hogy használni kelljen az agyamat, hogy tanulhassak, fejlődhessek. Nekem ez kell!! Egyszerűen utána a kikapcsolódás is kellemesebb, mert van miből kiereszteni a gőzt. Előtte csak unalom volt a lazítás is, mert nem volt mire lazítani.

2014. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 SzilKa ***** válasza:
92%
Nem... Engem személy szerint zavarna az anyagi függőség és valószínűleg unalmas is lenne. Amúgy is későn kelek és a munkám a hobbim is egyben (tetoválok), ill. jól is keresek. Shoppingolni így is tudok :)
2014. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ő dolga. Mi közöm?
2014. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert egy idővel monotonná válik. Persze néhány hónapig tuti élvezhető, de én max 2 hónapig bírnám. Muszáj a munka, valami napirend, mert egyébként bele lehet őrülni. Edzeni lehet munka mellett is, vásárolni, standolni is, kell valami ami motíválja az embert, és viszi előrébb.
2014. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:

Semmiképp nem irigykedek, ez a napirend tetszene úgy egy hétig, talán kettőig - mondjuk egy nyaraláson, aztán megunnám.

Ahogy már más is írta előttem: kell a saját munkám, szeretek eredményeket elérni, dolgozni, érezni hogy szükség van arra, amit csinálok.

Nem gond, ha valakinek a kérdésben vázolt napirend az életcélja, én nem ilyen vagyok - de azt tényleg nem értem, hogy ha 11-kor kel, egész nap strandol, vásárol stb. - akkor este mit kell kipihenni?? :)

2014. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert én szeretek dolgozni is. Lehet, hogy totál irigy lennék, ha nem szellemi, hanem gyári szalag melletti munkám lenne, de ez nem így van. Igazából elképzelni sem tudom, hogy 1. ez hogy nem lehet unalmas mondjuk az első hét után, 2. hogy lehet az, hogy semmi munkát nem végez, hogy nincs meg benne rá az igény?
2014. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs gyerek még elképzelhető. Bár én nagyon untam volna. Szeretem a munkámat és emberekkel között kellett lennem, én szerettem, ebbe nagyon bele unnék. Bár hozzáteszem jó fizetésért dolgoztam érdekesnek mondott helyen, Annál biztos jobb a fenti helyzet, mintha valaki egy futószalag mellett gürcöl éhbérért.
2014. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
Biztos azt akarja a kérdező hallani, hogy fú de irigyek vagyunk, és ő mekkora király. Ha ez így van, akkor tiszta szánalom!
2014. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!