Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy határozot,...

Mi kell ahhoz hogy határozot, kiváló kommunikációs készséggel és pozitív kisugárzásom legyen?

Figyelt kérdés

Zárkózott vagyok, nem nyilvánulok meg mások előtt, rideg vagyok és aki rámnéz annak szintén rideg lesz a képe, nincsenek haverjaim, nem járok ki a házból csak ha dolgom van. Az emberek utálnak néha kihoznak a sodromból és akkor menekülni van kedvem. Meg szeretnénk változni de az alkoholista szüleim mellett képtelenségnek tartom


20/F



2015. ápr. 14. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát viselkedj határozottan, elegyedj szóba idegen emberekkel a buszon, vonaton, vedd fel most a pozitív álarcod, játszd el, hogy milyen vidám, jó kisugárzású ember vagy. S talán sikerül megtartani ezt az állapotodat. Ne gondolkodj, mielőtt cselekszel mert akkor automatikusan lebeszéled róla magad, hogy ez neked úgysem megy, te nem ilyen vagy... ne gondolj ilyesmikre.

Idegen embereknél úgysem éghetsz be nagyon. Hajrá!

Az alkoholista szüleid pedig sokat nem vetnek a latban, alkoholista szülők nélkül is hasonlóan szótlan és zárkózott vagyok alapjáraton, de ha kell, akkor mégis ki tudom nyitni a szám...

2015. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!