Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki vagdossa magát mindenképpe...

LuLu17 kérdése:

Aki vagdossa magát mindenképpen azért teszi, hogy felfigyeljenek rá?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy azért teszik mert figyelemre vágynak.. Én valahogy ebben kételkedem ezért gondoltam, hogy kiírom ide.
2015. ápr. 14. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenképp. Sokan igen. De olyanok is vannak, akik élvezik. Van valami tudományos magyarázata, hogy miért van szenzáció-érzése annak, aki meg van vágva. Még mások meg azért, mert ki akarják nyírni magukat, csak komolytalanok.
2015. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Én a combomat vagdostam, tehát nem azért , h felfigyeljenek rám. Élveztem, ahogy csurgott végig a lábamon a vér, ahogy a szike (csak ezért vettem) elmélyült a testemben, a fájdalmat is élveztem és utána ránézni is jó érzés volt. Imádom, ha vérzik az orrom vagy ha megvan a menstruációm. De nagyon szeretem a vér látványát és szagát is, és sokszor nézek valódi operációkat is a vér miatt. A véradásról meg ne is beszéljek :)
2015. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Gratulálok a hegeidhez! :S


Majd pár év múlva elbújhatsz szégyenedben, amikor a pasik majd kérdezik, hogy milyen a lábad... De mindegy, te tudod.

2015. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
2-es vagyok, a férfiak egyáltalán nem érdekelnek se a nők, és eddig még sosem éltem át olyan kielégülést se szex se más egyéb elfoglaltság közben mint mikor magamba szúrtam a szikét és csorgott a vér. Tudom, h nehéz megérteni, a pszichológus is átutalt az első pár mondatom után a pszichiáterhez , mondván, h "már nem az ő hatáskörébe tartozok".
2015. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!