Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor is ugyanúgy elvégeznétek...

Akkor is ugyanúgy elvégeznétek a munkátokat, hogyha a fizetéseteket mindenképpen megkapnátok?

Figyelt kérdés

Tehát például, ha soha nem járnátok a munkahelyetek közelében sem, akkor is utalnák a fizetést.


Azért kérdezem, mert állítólag az emberek 70 valahány százalékának a hobbija a munkája.



2014. júl. 26. 01:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Most unatkozzak bent? Akkor inkább dolgozok:D
2014. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha be se kellene menned.

Azt csinálnál, amit akarsz.

2014. júl. 26. 02:15
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Az egy dolog, hogy a hobbyja a munkája, de bizonyos kényelmetlenségeket is okoz pl. határidők, meg az embernek lenne jobb dolga is
2014. júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Ettől függetlenül biztos lenne, aki így is csinálná
2014. júl. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Azért kérdezem, mert állítólag az emberek 70 valahány

százalékának a hobbija a munkája.


hat nekem tuti nem, ez? viccelsz?

ha azt csinalhatnam amit tanultam az mas, azt neha amugy is csinalom kedvtelesbol, de h 2 hejre nem mennek be az 100% vegre lenne eletem a munkan es alvason kivul :/

2014. júl. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes a kérdés és értem is, hogy miért lett feltéve :).

Leginkább az állami intézményekben van az, hogy 100% megkapják a fizetésüket, sőt ilyen-olyan pótlékokat és jutalmakat, viszont azért kötél idegrendszere kell legyen az embernek ahhoz, hogy azt a környezetet és piszkálódás rengeteget 1000 oldalról bírja, még akkor is, ha kemény ismerettsége és lefizetett helye van. Ez a feszültésg főleg a 20-25 éve tartó erős munkanélküliség miatt is nőtt alaposan.

A magáncégekről beszélünk, akik a mai világban eléggé keményen küzdenek a hazai és nemzetközi piacokon, így az alkalmazottak is, hmm ... elég kevés van, akinek megengedik, hogy csak lazuljon, vagy max. rövid távra.

2014. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor is bejárnék. Van pár kolléga akiktől sokkal többet lehet tanulni, mint akármilyen egyetemen vagy tanfolyamon, így előrehaladás és későbbi jobb fizu szempontjából elengedhetetlen. Érdekes is amit csinálunk, így többen be szoktunk ugrani a szabadnapunkon megnézni az új gépeket amiket hoznak.
2014. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem a munkámat, úgyhogy bejárnék és ugyanúgy a lehető legjobban elvégezném. Legfeljebb nem pontosan járnék be, tehát kényelmesen bemennék 10-re és 4-kor eljönnék.
2014. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen nincs.Mire fel fizessenek, ha valaki nem csinál semmit? Az, hogy valaki szereti a munkáját nem azt jelenti, hogy ingyen is csinálja, valamiből mindenkinek meg kell élnie. De ha olyan munkát végezhet, amit szeret is csinálni, az külön öröm.
2014. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

9:

Félreérted. Ez csak olyan elméleti kérdés, kb a mi lenne ha megnyernéd a lottó ötöst.

A kérdező gondolom arra kíváncsi, hogy valaki akkor is tisztességesen eljárna-e dolgozni és elvégezné a munkáját mert szereti csinálni, ha nem lenne negatív következménye, pl. kirúgják, nem kap fizetést, stb.

Persze, hogy ingyen nem dolgozna senki, mert a boltban nem lehet mosollyal fizetni és az áram sem ingyen jön a lakásba, és a semmiért nem is fizetne egy munkáltató sem.

2014. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!