Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is gondolkodtatok már...

Ti is gondolkodtatok már ezen? (lent)

Figyelt kérdés
Mi emberek miért aggódunk annyit ill. szomorkodunk sok-sok dolog miatt amikor tudjuk hogy az életünk hossza véges, és utána már egyébként sem számít semmi. De akkor mégis miért? Hiszen ha távolabbról nézzük a dolgokat eleve nem létezik sem jó sem rossz, csak a mi emberi szemszögünkből. Szóval?

2015. ápr. 14. 19:25
 1/3 anonim válasza:
A jelenben viszont van jó és rossz, az életünk lehet hogy egyszer véget ér, de pont ezért kell kihasználni az időt. Szerintem sokkal jobb ha halálunkkor nem nyomorra és rossz életre kell visszaemlékezni hanem arra hogy sok mindent elértem és nem ,,fölöslegesen'' éltem...
2015. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bakker! Tiszta depis lettem tőled! :(
2015. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, de nem könnyű a mindennapokban ennyire felülemelkedni a dolgokon. Sok "rossz" azért meghatározhatja erősen az észlelésünket és a hangulatunkat is, és hiába tudja az ember sokszor, hogy felesleges volna ilyesmin rágódnia, csak nem tudja elhessegetni magától a negatívumokat.
2015. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!