Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy birjam ki, hogy ne irjak...

Hogy birjam ki, hogy ne irjak neki egy honapig?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem reszletezni, hogy miert nem lehet, de lenyeg, hogy jo lenne, ha legalabb egy honapig nem keresnem es nem beszelnek vele (nem o kerte). De nagyon nehez, ez az elso nap es mar most ugy erzem, hogy nem birom viszont tudom, hogy az elso napok a legnehezebbek. Mit tegyek, hogy ne irjak Neki, ne hivjam es semmilyen formaban ne keressem? Az onuramlam ilyen formaban egy nagy nulla:(

16/L


2015. ápr. 17. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
menj szexelni :D
2015. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fiúról van szó?

pedig akkor ne keresd. amint van valami ami történik veled, és el szeretnéd mondani neki.

mondd el másnak.

beszélgess másokkal, csinálj programokat, olvass, tanulj, filmezz. ne az adatlapján legyen a kezed remegő kezekkel, hanem foglald el magad.

2015. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Töröld ki a számát,elérhetőségeit.
2015. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen fiúról:)

Próbálom lekötni magam, de szinte mindenről ő jut az eszembe. Ha a barátaimmal találkozok, a bulizni megyek, ha filmet nézek, ha futni megyek vagy megsétáltatom a kutyát mindig itt van a fejembe... Ha pedig épp semmivel nem kötöm le magam, mondjuk már este na akkor meg borzalmas. Arra gondoltam, hogy letörölöm addig az egész facebookom, hátha úgy könnyebb lenne

2015. ápr. 17. 14:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a facebook mindig ott van. Még, ha le is tiltom és törlöm is magam ott a lehetőség, hogy visszalépjek és írjak neki
2015. ápr. 17. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ő kérte, hogy ne írjál, és ne beszélj vele, akkor csak egy lehetőség van: nem akar veled sem levelezni, sem beszélgetni. Ez van. Amikor rágondolsz, mondjad magadban gyorsan, hogy "törölj, törölj, törölj!" És csinálj gyorsan valami mást, hogy tényleg kitörlődjön a gondolatodból.
2015. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
direkt írtam, hogy nem ő kérte:)
2015. ápr. 17. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hoyg nem írsz és kész. Tényleg ennyi. Nem lezded el szopatni magad, hogy jaj csak megnézed a profilt, jaj csak megnyitod a chatablakot, hogy visszaolvass.

Ne nézegesd és ne írj neki egyszerűen, ennyi.

2015. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha eldontod h nem keresed akkor maradj is ennel! en elhataroztam h kesz.nem keresem..es honapok ota nemis beszelek vele. ha valamit igazan akarsz azt megtudod tenni:pp szurkolok neked.
2015. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!