Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, tanulnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, tanulnom kellene de nem úgy megy, ahogyan kellene, mit csináljak? Hogyan bírjam ki még kicsivel több mint egy hónapig?

Figyelt kérdés
Nincsen most időm udvarolni .Sokat kell tanulni ,de nem megy úgy, mert hiányérzetem van ,és azon jár az eszem ,hogy hogyan találhatnék új barátnőt magam mellé ,akivel ez megváltozna. Ráadásul naponta 2 órát elvesz az ,hogy edzek ,hogy minél jobb formában legyek.

2014. júl. 31. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem dumálhatsz, 20L tudok tanácsot adni!
2014. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!