Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elszúrtam életem első állásint...

Elszúrtam életem első állásinterjúját. Ez általában ilyen? Szerintetek gáz hogy egy kicsit megviselt?

Figyelt kérdés
Igazából semmi kimondottan rossz dolog nem volt, csak nem kaptam meg az állást. Nem is az izgat igazából, hanem az hogy lehet hogy valami baj van velem csak nem veszem észre és az összes többi is így fog sikerülni. Volt már valaki ilyen helyzetben?
2015. ápr. 17. 22:41
 1/5 jackson666 ***** válasza:
Háá... ezen idegesketsz? Másnak se sikerül.. nemcsak te vagy igy nem veled van a baj csak megtehetik hogy válogatnak és nem te vagy a befutó.
2015. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem te szúrtad el, órákat tudnék rinyálni a saját állásinterjúimról, mikor csesztek visszahívni vagy annyit mondani, hogy köszönjük, de nem.

Ha ez volt a legelső interjúd, akkor pályakezdő lehet és totálisan tapasztalatlan. Ezzel jár, nagyjából snekinek nem sikeürl elsőre. Lépj túl ezen, fölöslegesen hergeled magad.

2015. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak az első volt. Majd amikor már a harmincadikról nem hívnak vissza, akkor lehet gondolkodni, hogy esetleg benned van a hiba, addig felesleges kétségbeesni. Általában egy állásra jelentkezik 100-nál is több ember, abból max. 5-6-ot, ha behívnak, és abból 1-et vesznek fel. Szóval kiszámolhatod, hogy mennyi az esélyed, hogy pont téged vegyenek fel. Örülj neki, hogy egyáltalán interjúra behívtak, már az is valami. Nekem még a beadott önéletrajzomra sem válaszolt hónapokig senki, amikor először kezdtem el munkát keresni.
2015. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta felvettek egy sokkal jobb helyre. Sajna az órabér nem olyan jó mint ott lett volna, de sokkal kellemesebb munka és többet is vagyok bent szóval havi szinten majdnem ugyanúgy jövök ki. Így utólag örülök hogy nem oda vettek fel.
2015. máj. 5. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel? Nekem is kéne munka
2015. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!