Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Normális, ha 13 évesen tudom, hogy meleg vagyok és vágyok arra, hogy egy fiúval lehessek. Nem szexuális téren, csak szeretnék vele kézenfogva sétálgatni, beszélgetni, hozzábújni, átölelni meg hasonlók... Kérlek kíméljetek a " 13 évesen ezt nem lehet még tudni " válaszokkal! Előre is Köszi a normális választ ^^

2015. ápr. 18. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenki vágyik a barátságra, a kapcsolatra, a társra, a szeretetre, akivel "jó" lenni. Mi ebben a nem normális.
2015. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max mind keten abnormalisak vagyunk :D
2015. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ez aranyos, mintsem 'nem normális'.. Én is 11évesen jöttem rá a dolgokra.. De mire történt valami már bőven 17múltam... Lehet, hogy rossz most neked, így vágyakozón, tudva, hogy nem valószínű, hogy lesz valami. De remélem hamarabb lelsz örömöt mint gondolnád! Kitartás :D
2015. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egyetértek tök normális szerintem is hogy 13 évesen már szeretetre vágysz, romantikára..mellesleg minden elismerésem hogy ilyen fiatalon el tudtad ezt teljesen fogadni és remélem találsz vkit ;) amúgy én az egyik tkeresőn jópár hozzád hasonlóval találkoztam és dumáltam, szval talán érdemes bepróbálkoznod ;)
2015. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nyugi, én 12 évesen jöttem rá h meleg vagyok. :) általában a heterok is tudják már ilyenkor h heterok
2015. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

20 éves meleg fiú vagyok, és ha gondolod írhatsz :) Habár ahhoz, hogy én legyek az akivel kézenfogva sétálsz már szerintem idős vagyok (jaj de fura ezt írni, öregszem? :D) szívesen beszélgetnék veled. Másrészt én melegként sajnos tudom már milyen a legtöbb meleg, és nem szeretném, hogy bárki kihasználjon téged, mert nagyon aranyosnak tűnsz :)

2015. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat de az a baj, hogy még nem igazán tartok az elfogadásnál... Nem megy... De rajta vagyok ^^
2015. ápr. 20. 17:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Nektek meddig tartott mire sikerült ? Ja,és köszönöm a jókívánságokat ^^ :)
2015. ápr. 20. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod , hogy ez normális miért kérdezed meg?

Benne volt a kérdésedben a válasz: IGEN!

Sok boldogságot!

2015. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évbe tellett, de nem azért mert nem tudtam elfogadni magam, hanem mert nem tudtam hogy mi van. Nekem ez annyira fiatalon jött hogy eszembe se jutott ezen aggódni, nekem ez volt az alapvető.
2015. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!