Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy elaludtam...

Normális hogy elaludtam suliba kb 10 percre vagy valami bajom van? Normális válaszokat.

Figyelt kérdés

Kb háromször történt ilyen.Igy is most tök cikinek érzem magam,mert megkérdezte az osztálytársam hogy tök fura hogy igy elalszok,valami betegségem van vagy valami...Elég cikinek tartom a helyzetet meg magamat is.

Persze nincs ezzel kapcsolatos betegségem,csak fáradt vagyok,de normális hogy nem tudok fáradtan ébren maradni?

Mit tegyek hogy többet ne forduljon elő?

És hogy tegyem most ezen a ciki helyzeten túl magam?

Mert még nyilván sokat fogok találkozni az osztálytársammal,ha meg elmondja valakinek még ennél is cikibb lesz.



2015. ápr. 10. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a ciki ezen.

Viszont mindenképp fordulj dokihoz, mert lehet, hogy valamilyen alvászavar.

2015. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maximum akkor ciki, ha a tanár fennhangon megjegyzi. De ez esetben is csak akkor, ha a szívedre veszed, mert egyébként vicces, nem cikis.

A húgom rendszeresen végigaludta az órái felét, mert képes bárhol, bármilyen helyzetben elaludni. Semmi baja nincs, nem is volt, egyszerűen csak rohadt korán kellett kelni, mert vidéken laktunk, a suli meg Pesten volt. Őt nagyon nem érdekelte az sem, ha a tanár rászólt, azt mondta "Figyelek!" és öt percen belül aludt tovább.

Érdekes, hogy azokból a tantárgyakból volt színötös, amiknek az óráit végigaludta :'D

2015. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy beteg lennél, szimplán csak fáradt,kimerült.

Szerintem se ciki inkább vicces.

én rendszeresen alszok suliba de sose volt ebböl gond :)

2015. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vérvételre, lehet vashiányos vagy. Velem is ez volt, bár ezerszer durvább, mert én az óráknak legalább a felét alvással töltöttem.
2015. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!