Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet nekem normális...

Miért nem lehet nekem normális életem?

Figyelt kérdés
Azzal kezdődött,hogy a szüleim nem szerettek,tőlük menekültem egy elkapkodott házasságba,ami persze nem működött. Onnan megint menekültem egy újabb kapcsolatba,ami szintén nem működött. Az utóbbi időben megint napi szinten az jár a fejembe,hogy meg kéne dögleni,sőt,ha belegondolok egész életemben ez járt a fejemben. Csak azért írtam le,hogy tudjátok,létezik/létezett egy ilyen ember is. Aki csak szeretetre vágyott volna,de valamiért nem járt neki soha.
2015. ápr. 9. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet normális életed. Szerethetnek és szerethetsz
2015. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz soha. Mindig hiába szerettem akiket szerettem. Valamiért nem kellek ennek a világnak.
2015. ápr. 9. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
De. Ha akarod, beszélhetünk
2015. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam
2015. ápr. 9. 21:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegy. Úgyis itt hagyom ezt a világot rövidesen már
2015. ápr. 9. 21:43
 6/6 anonim válasza:
Mindenkinek lehet szép élete. Csak sokszor ahhoz meg kell járni a poklot, hogy igazán tudja értékelni az ember a szépet. Idővel biztos megtalálod azt, akivel működni fognak a dolgok, szeretni fogjátok egymást, csak légy türelmes.
2015. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!