Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha "remegtetem"a lábam (volt...

Ha "remegtetem"a lábam (volt már itt ilyen kérdés, biztos értitek mire gondolok) az úgymond "normális", ugye?

Figyelt kérdés
Sokan megjegyezték már hogy szerintük ez nem normális,de szerintem igen,mármint szerintem ez nem valami "betegség" vagy ilyesmi.Nem érzek rá kényszert,csak úgy csinálom,abba tudom hagyni bármikor ha akarom.

2015. ápr. 18. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

én is remegtetetem.öreganyám is:D

nem hiszem,hogy betegség.

..kb így vezeted le a feszültséget..talán,nem tudom én se,h miért csinálom:D

2015. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hecarim ***** válasza:
Ez elvileg reflex szerűen jön. Nem vagyok orvos, de szerintem normális, esetleg arra utalhat, hogy túl teng benned az energia, vagy épp arra, hogy amit csinálsz az nem köti le eléggé a figyelmedet, mondhatni "pótcselekvés".
2015. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normalis, en is csinalom, sokszor eszre se veszem. :)
2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, ne írjatok már hülyeséget. Ez egy pótcselekvés, az meg soha nem normális...
2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Nem normális, mert ezáltal próbálod az idegességet vagy a szorongást levezetni. Szóval ez egy pszichés gondnak a tünete.
2015. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dolog nem fekete és fehér. Az asszonnyal néha összeröhögünk, hogy mindketten előre-hátra hintázunk, ahogy ülünk egymással kb. szemben és beszélgetünk. Kettesben vagyunk ilyenkor, és tizenakárhány év után már nem nagyon kéne semmi zavarjon, de nem is olyan a téma, amiben bármi is zavarhatna bárkit. Épp ez az, hogy egyszerű, könnyed dolgokról van szó. Sokan ezt a mozgást is pótcselekvésnek értelmeznék meg teljes drámát rittyentenének köré néhány kérdés után... Pedig épp a fesztelenség miatt tehetjük meg, és kizárólag egymás közt szoktuk, ez a durva.
2015. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!