Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, mit kellene tennem...

Nem tudom, mit kellene tennem ebben a helyzetben. Szakítsam meg a kapcsolatot a barátnőmmel, vagy ez normális, h így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a történet,úgyhogy csak nagyvonalakban mesélem el.Szóval,nincsen túlzottan sok barátnőm,konkrétan,csak Ő.Jól megvagyunk,meg úgy gondolom,hogy lelki társak vagyunk,ami nekem nagyon fontos.Viszont egy ideje eléggé megbízhatatlanná vált,és szavahihetetlenné,amióta bekerült egy másik közegbe,mert addig szinte neki is csak én voltam.Szóval,sokszor van,hogy haverok miatt,akiket ott szerzett,nem is az ,hogy leráz,hanem elfelejtkezik rólam.De még mindig nem annyira,mint amikor pasija van... Akkor teljesen megszűnök létezni számára.:/És nem azzal van a baj,megértem én ,hogy vannak neki mások is az életében,csak akkor egyáltalán,még annyival sem tisztel meg,hogy írjon egy rohadt sort,hogy most nem jó neki, vagy valami.De ez leginkább pasiknál van,és ez nagyon rosszul esik.Most azzal telt be nálam a pohár,hogy több,mint egy hónapra eltűnt,mert pasija volt,természetesen.És,ha én nem keresem,akkor ki tudja ,hogy ő mikor... Utána meg persze,jó vagyok neki lelki szemetes ládának.Tudom,most azt kérdezitek,akkor miért nem hoztam ezt már neki fel,és tényleg kellett volna valószínűleg,bár ő nagyon utálja,ha számon kérik,többek között,ezért sem tettem,meg ezt egy jó barátnak szerintem észre kellett volna vennie.Viszont,most az utolsó húzásával,úgy érzem,hogy végleg elvágta magát. Csalódtam benne,és már nem bírnék benne megbízni,és valahogy ,nem is akarok,mert tudom,hogy ő már ilyen marad,és nem fog megváltozni,mert mindig ezt csinálja,ha egy új pasi kerül a képbe.Nem is tudom,rosszul hangzik,de olyan kicsi lett a szememben,egyszerűen ,eljátszotta a bizalmamat.

Azért tettem fel a kérdést,mert nem tudom,jól gondolom-e,hogy ez nem normális.Úgy értem,nekem még nem volt kapcsolatom,és gondolom,hogy ilyenkor van egy "lila köd" az ember előtt,de ennyire,hogy hosszú ideig ,még csak szinte eszébe se jut a barátnője?


2015. febr. 4. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm,ha ír valaki!
2015. febr. 4. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen haverom.Legutóbb 3 évig nem jutottam eszébe.De ha szingli mindig megkeres:) Én már megszoktam.
2015. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál! Hát igen,már én is gondoltam rá,hogy egyszerűen nem kellene ilyen komolyan vennem őt,és lazítanom kellene a kapcsolaton,meg én is akarok keresni másokat is.Csak nem tudom,úgyis észre venné egy idő után,hogy valami nem stimmel,mert legjobb barátja neki is csak én vagyok.Meg valahogy úgy érzem,hogy túl szoros barátság volt ez ahhoz,hogy csak úgy félig-meddig legyünk jóba,de nem tudom..
2015. febr. 4. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is, ha normálisan elmondod neki a problémádat, az nem kioktatás, másodszor pedig nem érzem úgy a leírásod alapján, hogy számára is te vagy a legjobb barát...Úgyhogy nem, ez egyáltalán nem normális. Szerintem próbálj meg erről beszélni vele, de ha nem érti meg, kár erőltetni ezt a dolgot, próbálj meg nyitni mások felé is ;)
2015. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!:) Biztos van abban valami,amit írsz.
2015. febr. 4. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem normális barátság ez. Nekem is hasonló a helyzetem, csak most pont én vagyok az, akinek barátja lett. Ettől függetlenül igyekszem nem hanyagolni a barátaimat, pláne nem a legjobb barátnőmet. Jó a barátommal lenni, de azért nem ugyanaz mint a barátokkal, ugyanannyira szükségem van mindkettőre. Lila köd ide, lila köd oda, egy jó barátnős beszélgetést nem pótol a párkapcsolat.
2015. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez jól esett! :) Szerintem is nagyon nagy szükség van barátnőre/barátokra,párkapcsolat mellett is.
2015. febr. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!