Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális, ha barátnőtök...

Ez normális, ha barátnőtök így viselkedik?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem barátnőmet, sokat segít és segített is nekem, és én is mindig ott vagyok neki. Mostanában elég furcsa...

5x lemondott találkozókat, és mikor mondom neki, hogy rosszul esik és nem szeretem, ha valaki megígér valamit és aztán röhögve lemondja, az már kicsit sok. És erre annyit mondott: hát akkor essen rosszul, ez van.

Odaadtam neki több mint 1 hónapja 2 ruhadarabot, hogy picit varrjon belőle be (szeret varrni, magának elég sokat szokott), és közli velem: magamnak annyi mindent varrtam, hát neked még semmit, de majd megkapod valamikor... direkt mondtam neki, augusztusig csinálja meg, mert megyek nyaralni, de nincsen kedve.

Nagyon lehangol a nem törődömsége, pedig én nem így ismertem meg... a barátjánál van egyébként nagyon sokat, ahol nincsen áram, nincsen tisztaság, lehet, hogy megszokta, hogy nem kell foglalkozni semmivel se, jó az úgy ahogy van? nem tudom.. mindig támogattam lelkileg, nagyon kötődöm hozzá, de semmit se értek. Próbáltam már telefonon is beszélni, de már rengetegszer én hívom, nem bírja a számlám :(


2014. júl. 29. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami van a magánéletével kapcsolatban és ez miatt alakulhatott ki nála ez a viselkedés. Próblj személyesen találkozni vele és olyan szituációba állítani ahol muszály megbeszélni mi is a helyzet...
2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mindent tudok róla, olyanokat is, amiket nem kéne... de lehet csak annyi erre a válasz: ő ilyen

szétszórt, soha nem tudja mit akar csinálni, vagy ki akar lenni. Nem határozott, nem tud semmit se egyértelműen elmondani vagy eldönteni.

Engem az zavar inkább, hogy nem lehet szaván fogni, mert állandóan másítja amit mond... ezen hogy tudnék neki segíteni?

2014. júl. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!