Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs munkám, haszontalannak...

Nincs munkám, haszontalannak érzem magam bőv lent. (? )

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve, hogy sehova sem vesznek fel dolgozni, úgy érzem, életképtelen és haszontalan vagyok. Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni.. Van végzettségem de mivel nincs sok tapasztalatom sehova sem vesznek fel.

Aki hasonló cipőben jár, hogy oldja meg?



2015. ápr. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, nem vagy haszontalan, csak a munkakeresés nagyon nehéz. Próbáld kihasználni az ismeretségeidet, minél többet, hátha tudnak célzottan ajánlani valamit.
2015. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem találsz munkát, addig is hasznosan töltsd az idődet! Iratkozz be valamilyen OKJ-tanfolyamra, kezdj el intenzíven tanulni egy nyelvet, az hasznos lesz, ha esetleg külföldön találsz munkát. Ne add fel, nem vagy haszontalan, a kesergés helyett inkább fektess több energiát az álláskeresésbe és a tanulásba!
2015. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Sajnos Okj-s képzésekre nincs pénzünk, tervben volt, hogy míg nem találok egy munkát addig visszamegyek tanulni, de csak fizetősre mehetnék arra meg nincs pénz sajnos.

Az otthoni teendőket elvégzem, de még is olyan üres és haszontalan az életem jelenleg.

2015. ápr. 23. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is jartam (ingyenes, munkaugyi kozpontos) kepzesre, nyelvet tanultam. De en kaptam penzugyi segitseget es kijottem Angliaba.
2015. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, akkor megint befogok menni a munkaügyibe..

Külföldre nem szeretnék kimenni csak családdal, de mivel ők nem akarnak kimenni így maradok én is

2015. máj. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!