Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, a munkám az...

Magányos vagyok, a munkám az életem, és utálom, de képtelen vagyok változtatni. Bármilyen ötlet?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve költöztem új városba, egy nagyon jó munkaajánlat miatt. Ezt azóta megbántam, mert bár tényleg nagyot léptem előre a ranglétrán, otthagytam egy nagyon jó csapatot egy pitiségeken rivalizálóért. Ráadásul nem ismerek itt senkit, így egész nap dolgozok, én vagyok a főnök szemefénye, de elegem van belőle, ráadásul ez sem tesz jót a kollégákkal való kapcsolatomnak. Próbáltam eljárni egy edzőterembe, hátha sikerül ismeretségeket kötni, de amúgy is nehezen barátkozok, és alapjában mindenki elvan a saját társaságával, vagy egyszerűen magában, én meg nem merek/tudok csak úgy közéjük robbanni. Röviden: hogyan lehetne barátokat, esetleg társat találni egy nagyon visszahúzódó, a városban senkit sem ismerő embernek?

2015. márc. 14. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Türelemmel,adj időt magadnak ,ismerd ki a embereket,kollegákat,elfog jönni az az idő amikor majd ők érzik,hogy oda tartozol..add önmagad,nem kell erőltetni,mert félreértik..hidd el kifog alakulni..addig is légy megfigyelő,segítőkész,ha elhívnak valahova akkor menj el,ismerd ki a környezetet,lehetőségeket,az edzőterembe is..keress valakit aki szintén edz így eltudtok menni együtt..
2015. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kocsmában
2015. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!