Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes felvennem középiskoláb...

Érdemes felvennem középiskolában az emelt matematika faktot ha tavaly félébkor megbuktam de most félévkor kettes voltam és mostanra sokat fejlődtem?

Figyelt kérdés
Nem merek beszélni a tanárnővel erről mert félek hogy a régebbi teljesítményem végett hülyének néz. Érdekel is ez az irány. A matek és a fizika. Emelt matekon trigonometriával és hasonlókkal foglalkoznánk az alapján amit mondott. Szerintetek vágjak bele?
2015. ápr. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettes matekkal? Az alapbol megbuktal gyerek. Mit akarsz az emelttel? A tanarod helyeben megsimogatnam a buksidat es tovabb setalnek.
2015. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem a legjobb az eredményem de mostanra már erős hármas a teljesítményem. Szebben is meg lehetett volna fogalmazni ez. Én sem parasztkodtam.
2015. ápr. 24. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Alap gimis matekórán a hármas tanulmányi eredménynel emelt matekon kitörölheted...
2015. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ebben az irányban kéne elindulnod. Én a kémiát imádtam az elején aztán a szerves kémiánál elvesztettem a fonalat, előtte 5ös voltam onnantól viszont romlottak a jegyeim. Úgy voltam vele, hogy nem baj, fakton biztos jól megtanuljuk. Hát ott masszív 2-es 3-as voltam, szóval... Nem mondom, hogy kidobott idő volt, de nem is abból mentem érettségizni végül.
2015. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy miért kaptál rossz jegyeket.

Ha lusta voltál, de értetted a matekot, akkor meg lehet próbálni, viszont nehézségeid lehetnek, ha most rosszul méred fel a képességeidet.

(Szubjektív észrevétel: aki matek fakton "gond nélkül" megél, az tanulás nélkül sem lenne rosszabb hármasnál vagy négyesnél... Szóval érdemes jól átgondolni a dolgokat, és megtudni, hogy milyen szintre kellene feljavulnod.)

2015. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!