Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nő prostinak tekinthető...

Minden nő prostinak tekinthető akinek egyoldalúan a párja fizet mindent és sosem hívja vissza semmire a partnerét? Sőt még hangoztatja is, hogy ez így illik.

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A prostituált az olyan személy, aki pénzéért árulja a testét.
2014. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
hát vagy legalábbis prostituálódik... de ez a nő döntése kell hogy legyen nem a miénk. Én biztos nem érezném magam egyenrangú partnernek ha mindent megkapnék és nem rakhatnék bele semmit egy párkapcsolatba anyagilag. Nem a gyereke vagyok hanem a párja!
2014. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Volt olyan külföldi barátom, aki még akkor is fizetett helyettem, ha csak egy borotváért ugrottunk be a drogériába. Nem ezzel akart levenni a lábamról, csak úgy nevelték, hogy ez a természetes, és nem is volt anyagi akadálya. Nyilván nem erősködtem, mert az sértés lett volna a számára. Nem hiszem, hogy emiatt prosti lennék.
2014. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen kérdés valakinek eszébe jut, ott minden lehet, de szerelem az biztos nem. Ettől persze lehet a nő pénzéhes. Összeilletek.
2014. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyarul ki van tartva a nagy semmiért? Akkor igen.


Ha dolgozik, legalább otthon házimunkát/gyerekpesztrálást, akkor nem.

2014. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Úgy teljesen normális, mint régen, a férfi anyagilag támogatja a kapcsolatot, míg a nő munkájával (főzés és egyéb háztartási munkák)
2016. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. Nincs feltétlen párja a kérdezőnek, csak eszébe juthatott egy kérdés és feltette.


Én férfiként úgy gondolom, fizetek mindent, ami adódik. Ettől függetlenül értékelem női részről az olyan hozzáállást, amikor ő is hozzá akar járulni a dolgokhoz.


Régebbi barátnőmnél én fizettem neki is, ha mentünk valahova. Így éreztem jónak. Ő is így gondolta. Akivel most ismerkedek, őneki mondom, menjünk ide,oda, ő mondja, az sokba kerül. Mondom, meghívom, de ő azt mondja, az nem helyes. A hozzáállása tetszik,hogy figyelembe vesz engem is,nem tekint automatikusan egy fizetőgépnek. Ettől még persze próbálok én fizetni mindent, amit hagy.

2016. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez miért az emberek kategória? Ez "felnőtt párkapcsolatok".
2016. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!