Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a lányt,...

Ismeri valaki ezt a lányt, esetleg lenne tippje? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szegeden ma kb. 15:15-30-kor azt hiszem a Plázánál a 75-ös buszra (Dorozsma felé megy) felszállt egy lány és az első ajtó mögött lévő négyes székekhez ült kívülre az első ajtóval (amin általában felszállunk) háttal, és szőke kb. vállig vagy tovább érő haja volt, napszemüvegben volt, zenét hallgatott talán 170 cm körül lehetett mivel ült ezért nehéz volt kivenni, 16 év körüli lehetett, nagyon szép arca volt, farmer dzsekibe volt egy kis válltáskával, vagy nem is tudom mi az, amit a lányok mostanság a könyökük hajlatánál viselnek, és habár nem volt teljesen kivehető mivel napszemüvegben volt de néha felém-felém fordult és amikor leszálltam ő mellettem volt az ablakban kicsit nekem háttal és tisztán láttam, hogy megfordult és rám nézett, (másra nem nagyon nézhetett mert csak én voltam ott 10 méteres távolságban) és amikor elindult a busz akkor már egymással szembe voltunk nagyjából és rám mosolygott, vagy a Széchenyi István utcánál (Dorozsmán) szállt le vagy annál tovább ment, mivel előtte szálltam le ezért nem tudhatom. Aki Szegeden él és van tippje, hogy ki volt az, akkor kérem segítsen.

2015. ápr. 27. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Tudod... elég ijesztő, amit művelsz.
2015. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Az igen...
2015. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Jó Isten! Ez már kicsit beteges.
2015. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Miért? Szerelem első látásra.
2015. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne ijesztő? Kb. egykorúak voltunk és hát ha tetszett nekem akkor mi ebben az ijesztő?....
2015. ápr. 27. 16:43
 6/16 A kérdező kommentje:
De ha neked ijesztő az, hogy tetszett nekem az a lány, kb velem egy idős (16) és a buszon nézett engem, aztán rám is mosolygott, gondolom nem véletlen, persze hogy keresem, de most már bánom, hogy nem mentem oda hozzá és kiírtam ide ezt a kérdést...
2015. ápr. 27. 16:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Bánhatod is. A leírás alapján egy fullos nőnek tűnik, azok pedig nem gyakoriznak.
2015. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak rám is mosolyogna egy lány... De... úgylátszik nekem még ez a kis öröm sem adatik meg.
2015. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szállj fel a héten ugyanerre a buszra, hátha minden nap ezzel jár haza..
2015. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkodtam, remélem összefutok még vele ;) eddig ez az első értelmes válasz. köszönöm :DDD
2015. ápr. 27. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!