Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát a...

Nagyon szeretnénk már babát a férjemmel, de sajnos eddig nem jött össze. Nagyjából fél éve próbálkozunk. Van esetleg valakinek tippje, (póz, gyógytea és társai) tanácsa mivel próbálkozzunk? N.

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam dokinál, ő azt mondta, hogy hátrahajló méhem van és hogy nehezebben fog összejönni, de nem lehetetlen, csak nehezített pálya. Elküldött UH-ra, de ott azt mondták, hogy teljesen normális, előre hajló méhem van (kicsit össze is zavarodtam, hogy akkor milyen is lehet), viszont azt látja, hogy a napokban lesz ovulációm és hogy most a jobb petefészkem a soros.
2015. febr. 19. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Aktus után egyből csicsika :) de min. fél órát maradj fekve ugy hogy ne folyon ki.ez lehet ugy is hogy kiparnazod a derekad. :) sok sikert.

Teázni már késő, azt ciklus elején kell, 2 hét cickafark, 3 hét palástfű, vagy ddicsérik nagyon a méhpempőt.

Én teáztam ebben a hónapban 7. hónapja probálkozunk. Mára vártam, még semmi 😊

Üdv: B.

2015. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

2* hét palástfű bocsánat.

Első voltam.

2015. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló méhem van, az első lányom fél évre jött össze amint elkezdtem tudatosan figyelni a peteérésemet, a második pedig egyből. Szóval nálam nem volt akadálya a hátrahajló méh semminek.

Te is figyeld mikor van peteérésed és akkor legyetek együtt a férjeddel. Utána pedig fel a lábad az égbe.

2015. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Drukkolok Nektek! N.
2015. febr. 19. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi is fel eve probalkozunk. :-) mi is mar mindenfele pozt kiprobaltunk. Igaz nagy segitseg nem vagyok benne de bizom benne h hatha olvasok vmi jot en is. :-)

Nalam a mult honapban jo nagy cisztat talaltak most voltam nem regen kontroll uh-n ott mondtak h szinte teljesen kiurult de picike maradt meg. Remelem igy sikeres lesz ez a honap. En 25ere nem varom. Te mikorra?

2015. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Március 8+-pár nap körül lenne esedékes, de nagyon nem várom :)A gyógyszer abbahagyása óta elég változó a ciklusom hossza.. Remélem az a picike ciszta is eltűnik és összejön a baba!
2015. febr. 19. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy nagyon. :-)

Nekem is 8 lett volna az esedekes csak a mult honapba 8 helyett 25en jott meg, igy egy jo nagy csuszas alakult ki. Amugy total egyszerre lett volna a nem vartunk. Nagyon szurkolok nektek h ossze jojjon, remelem sikerul. :-) majd ha ott tartasz azert ird meg. :-)

2015. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A tippem az orvos. Be kéne állítani valahogy a ciklusodat, hormonnal? vagy nem tudom hogy, de nem normális a nem egyenletes hosszúságú ciklus.

Itt kell keresni a problémát. A hormonális szabályozó rendszeredben van valami gubanc.

2015. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem eddig minden orvos azt mondta, hogy akár 5-6 napos eltérés is normálisnak mondható és emiatt ne aggódjak.
2015. febr. 19. 13:54
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta 26-35nap kozott teljesen normalis egy ciklushossz,es előfordul a napok számában ingadozás,mert nem vagyunk gépek.Az nem derült ki,hogy neked milyen hosszúak a gyogyszer elhagyása ota?

En a zafira baratcserje Kapszulat illetve a mehpempot tudom ajanlani.

Nekem megszüntette az 1-2nappal valo barnazast menstruacio elott illetve pontosan 27napra megjott tole.

Nekem mar vannak gyermekeim,de szerintem az utolso megfoganasaban az utolso kettőnek nagy szerepe volt.Illetve célszerű hőmérőzni es ovu tesztelni,hogy ne kessetek le az ovulàciódat.

Sok sikert!

2015. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!