Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok ötleteket, hol és...

Írnátok ötleteket, hol és hogyan találjak barátokat és pasit?

Figyelt kérdés

Elég hosszan írtam le a dolgokat mert hátha így jobban megértitek,de lehet hogy lényegtelen. 17 éves lány vagyok, egy közepes nagyságú városban élek családommal. Általános suliban és középiskola elején volt egy nagyon jó barátnőm, mellette pedig 1-2 sulis. Vele csináltam mindent,mentem mindenhova. Hasonló volt a gondolkodásmódunk,vágyaink,... A velünk egy korosztályba tartozó embereket gyerekesnek találtuk magunkhoz. Soha nem voltunk jóba az osztálytársakkal egyik suliban sem, bár rosszban sem, ők mégis sokszor kiutáltak minket. Tudtam hogy a nagy hasonlóság ellenére rengeteg különbség van köztünk amiket nehéz elviselni és én kezdtem megunni a flegma,kényes stílusát, majd egy fiú miatt összevesztünk. Én sajnos önbizalomhiányom miatt a fiúknak meg akartam felelni, ezért belementem egy egy éjszakásba és egy komolytalan kapcsolatba ahol a fiú csak arra használt. Aztán év elején jóba lettem egy másik osztálytársammal,aki elég népszerű lány a városban,vonzó a fiúk körében. Ő akkor összejött egy fiúval, eljártunk bulizni együtt. Ő mindig a figyelem központjában volt, talán már feltűnési viszketegségnek is mondhatjuk, én meg minden társaságban csak ültem szótlanul,félénken. Így visszagondolva talán ezért kezdtem el őrültségeket csinálni, hogy felfigyeljenek rám. Pár egy éjszakás kaland, amiket végül mindenki megtudott. Egy lány aki szerelmes az egyik fiúba akivel voltam elkezdett rolam pletykálni,így elterjedt. Így volt pár durva sulis hetem, de még máig is tartanak a pofámba nevetések. Megérdemlem, de nincs közük az életemhez. Közben kibékültem a régi barátnőmmel is,és így harmasban buliztunk stb... Jött közben nekem egy idősebb fiú, akivel jó volt megbeszélni a mindennapi dolgokat érett gondolkodása miatt, bár vele is csak sz*x volt a mély beszélgetések mellett. Aztán suli kezdetére eltávolodtunk a régi barátnőmmel egymástól. A kis "népszerű"-vel voltam meg egy másik lánnyal az osztályban. Nem bírtam a lány beképzeltségét meg ahogyan dobálja magát, így egyszer be is szóltam neki finoman egy osztálytársunkkal szembeni beszólás miatt,itt veszekedés,majd megszakadt a "barátság". Most ezerszer beképzeltebb mint volt és ezerszer jobban dobálja magát mint eddig és a régi barátnőmmel lett legjobb barátnő(pedig utálták egymást). Így egy osztálytársnőmmel vagyok suliban(akit sehova nem engednek,de amúgy sem vagyok oda érte), közben meg egy októberben megismert fiúval találkozgatok(több mint barátság,kevesebb mint szerelem téma). De félek, hogy senkim nem marad. Ez a fiú megy a városból dolgozni,mert itt nincs lehetőség,muszáj mennie. A lánnyal max facebook-on tartjuk a kapcsolatot nyáron. Járok edzőterembe is, de ott mem tudok összebarátkozni senkivel,mert ugye zárkózott típus vagyok.

Teljesen magányos vagyok, depressziós és kétségbeesett.


2015. ápr. 28. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amilyen jelzőket használsz más emberekre, nem csodálom, hogy egyedül vagy. Egy másik ember megérzi, hogy mit gondolsz róla valójában... Lehet, hogy feltűnési viszketegsége van a barátnődnek csak te nem tudsz mellette érvényesülni, mert nem tudsz. Ilyen halk típus vagy. Keress ilyen barátokat akik mellett te is kitűnsz (mondjuk az eszeddel, humoroddal és nem a szexxel). Jobban fogod magad érezni más társaságban. :)

Amúgy meg ne ítélkezz és dobálózz ilyen jelzőkkel, mert tapasztalatom szerint, aki ezt teszi, rá aggatják majd a legtöbb megkülönböztető negatív jelzőket. Lásd színesebben az életed!

2015. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shanokk válasza:

A fél város végig k.úrt és zárkózott vagy? :D

Milyen lenne, ha nyitott lennél? :D

Kicsit szállj le a magas lóról. Egy buta, naív kis riba.nc vagy, aki k.urva sokat képzel magáról, miközben egy rakás nulla. Kapd össze magad, ne picsogjál és kezdj valamit az életeddel!

2015. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolso, azert ez kicsit durva, amit irtal. Gondolom, te sem vagy szuz es nem imadkozol szabadidodben...ja, es gondolom, pasi vagy, m ha egy csaj "vegigk**rja" a fel varost, akkor ri**nc, de ha egy pasi teszi ezt, akkor meno, mi?!! Ez kicsit szanalmas...


Kedves Kerdezo, en annyit tanacsolnek, h probald meg kicsit elvonni a figyelmed a szexrol es mar irant erdeklodni. Nem ugy fogsz barayokat talalni, plane nem normalis pasit, ha azonnal szetteszd a labad. Az ilyen csajokat meg keruld el, akiket nagyreszt a bulizas, meg a feltunesi viszketegseg erdekel, m ezek felszinesek. eleg fiatal vagy meg, elotted az elet es te alakitod. Ha csak magadba sullyedsz es azon sopankodsz, h mi lesz, ahelyett, h tennel is vmit, akkor tenyleg egyedul fogsz maradni. Inkabb arra probalj meg koncentralni, h normalisan befejezd a sulit es elkerulj egy nagyobb varosba, tanulni/dolgozni tokmindegy, ahol sok uj ember van, akikkel lehet ismerkedni es baratkozni. Jonni fognak a normalis baratok, meg a normalis pasik is, csak idobe telik, es nem elsosorban a szex a megfelelo ut ehhez...

2015. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek,kedvesek vagytok, főleg hogy nem ítélkeztek hanem normális válaszokat adtatok! :) (kivéve a 3. válaszoló)

3. válaszoló üzenem, hogy tanultam a hibáimból a szex dologgal kapcsolatban és megbántam,de ha te ennyiből ítélsz ahhoz csak gratulálni tudok.

2015. ápr. 28. 17:45
 6/11 Firedoom ***** válasza:

Annyiban az elozo valaszoloknak mindenkeppen igaza volt, hogyha bulizgatni jársz stb., akkor annyira megsem lehetsz zárkózott. A masik meg: Valoban nem kellene siman eretlennek, stb. titulálni az embereket.

Ennyit a bantasbol es hasonlokbol.

Na ugye előtted az elet, meg csak 17 vagy, ennyitol nem szabadna feladni. Ne keseredj el, rajottel a hibaidra (amire az emberek 90%akeptelen) es változtatni is tudsz. Csináld kis lépésekben: Ne azonnal a világot akard, akarj normalis baratokat es normalis pasit. Csak azt csináld amit helyesnek velsz es szeretned is csinalni. Az, hogy feleslegesen gorcsolsz es meg akarsz felelni az értelmetlen.

Na ezzel szepen elismetelgettem a korabbiakat, pluszban hozzaceatoltam meg egy két kozhelynek minősülő mondatot, de atrani nem art ha az okosabbakat megfogadod. (ezt mar nem hagyhatom ki a sorból: Magányos vagy? Legyen hobbid es közben megismerkedhetsz valakivel)

18/f

2015. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is! Az igazság az, hogy vágyok arra hogy én is végre figyelem központjában legyek(persze nem úgy mint a volt barátnőm) mert szeretem ha rám figyelnek(oroszlán horoszkóp miatt pl.-ha valaki hisz ilyenekben)és sajnos bulikban a félénkségemet az itallal oldottam,ami KIS mennyiségben előhozta a társasági ember oldalamat és feloldódtam undorító viselkedés nélkül, csak sajnos sokszor többet ittam ennél a szintnél... De már teljesen elment a kedvem a buliktól, jobban szeretnék kis baráti körben szórakozni. És ahogyan említettem, járok konditerembe pár hónapja, én ezt hobbinak könyvelem el, mert szeretem csinálni és kizökkent a mindennapos túl sok agyalásomból és mellette még önbizalom növelő is. Járnék szívesen táncolni is de sajnos itt kevés lehetőség van akármire is...
2015. ápr. 29. 20:54
 8/11 Firedoom ***** válasza:
Nem ismerlek, de igy látatlanban nagyon ellentmondásos személyiségnek tűnsz. Nem szeretsz (mar) bulizni, de a figyelem középpontjában erzed jol magad. Nameg ide jon a "mert ugye zárkózott tipus vagyok". Annyit javaslok (te is irtal errol): Ne agyalj sokat ezeken. A számodra legjobb megoldást ugyis akkor fogod megkapni, ha te jösz ra es nem mas mondja el szajbaragosan.
2015. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem érted a lényeget?:) Pont ez az ,hogy legbelül valahol mélyen olyan vagyok, de a félénkség és az önbizalomhiány nem engedi kijönni...
2015. ápr. 30. 10:42
 10/11 Firedoom ***** válasza:
Ha ismered a "gyengeseged" (onbizalomhiany) akkor kozel sincs akkora baj mint hiszed. Az internet tele van önbizalom hiányos emberekkel, eleg keves keresgelessel talhatsz valami hasznos tanácsot. Igazad van, nem teljesen ertem, nem rendelkezem a kellő empatiaval, de amig te erted addig semmi problema ;)
2015. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!