Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vágódhatnék be a...

Hogyan vágódhatnék be a konditermes srácoknál? Azért hogy jó haverok legyünk nem vagyunk rosszba csak szeretnék szerezni barátokat 15éves vagyok barátom ugyan nincs csak lányok egy srácnak kellenek haverok ötleteket várok. De a hülyék kíméljenek

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
vigyél nekik palacsintát!
2010. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérd ki a segítségüket, például kérdezd meg, ők bicepszre hogy kezdték, és milyen gyorsan fejlődtek stb. Ne tapadj rájuk, minden alkalommal 1-1 tanácskérés, köszönni nekik stb, idővel megy majd magától is:)
2010. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy gyúrós pont palacsintát fog enni a 80k fekvenyomás közepén a 2diknak köszönöm a válaszát köszöni mindig szoktam az ott alap de nem hiszem ogy tudnának javasolni dolgokat de azért megkérdezek valakit ha szóba elegyedek vele véletlen
2010. aug. 7. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2010. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én soha sem kérdeztem semmit tőlük, mégis gyakran beszédbe sikerül elegyedni. Pedig a köszönésen kívül nem akarok más interakciót. Járjál rendesen edzeni, és egy idő után beszédbe elegyednek majd veled.
2010. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15kerületben a drégelyvár utcai terembejárok
2010. aug. 7. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor 1 kerületben lakunk:D Csak én máshova járok
2010. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hova jársz pólus vagy a hartyán mögöttibe lehet hogy ismerlek mi a neved?
2010. aug. 8. 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem újpalotán lakok hanem rákospalotán.Körvasút sor fele van a terem ahova járok
2010. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!