Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartja sok férfi a...

Miért tartja sok férfi a nőket gonosznak, h'lyének, szívtelennek, szerencsétlennek, gyengének?

Figyelt kérdés

Mire jó ez?? Miért van ez??

(férfi kérdező)



2015. ápr. 29. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert egyszerübb a nöket szidni, mint belátni, hogy a hiba bennük van.
2015. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem mondom, hogy bennem nicsen hiba, de a nők részéről, nagyobb mértékű kegyetlenséget, egoizmust, gonoszságot és önzést tapasztaltam, mint a férfi nem részéről.

Gyengének és hülyének nem tartom őket.

2015. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők is sokszor hülyének, szívtelennek, szerencsétlennek és gyengének látják a férfiakat. Az emberek nemtől függetlenül ez ezeknek látják egymást, és ahol lehet általánosítanak.
2015. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rossz tapasztalatok + általánosítás. Megvan ennek a másik oldala is, amikor a nők szidják a pasikat. Én úgy veszem észre főleg azoknál jelenik meg ez a nagy hím/nősovinizmus akik elváltak/csúnya szakításuk volt/sose kellettek senkinek. Boldog párkapcsolatban nem annyira jön elő az ilyesmi. Engem spec rohadtul idegesít (mindkettő), egyszerűen életidegen mindenért mást okolni.
2015. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy átbaszta őket aztán azt hiszik az összes olyan.
2015. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert nem gondolnak bele, hogy:

Ők is nők:

[link]


meg ők is:


[link]

2015. ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

1, Ők nem fizikálisan mennek neki az embernek, hanem finoman, elnyújtva szeretik a másikat vagy szadizni vagy már-már kivéreztetni.

2, Azért, mert pl.: térben nem jól tájékozódnak, a technikához nem annyira értenek, és mivel ezeket - egyesek szerint - mindenkinek tudnia kellene, meg tök egyszerű dolgok (???), ezért hülyének tartják őket.

3, Ha valakit megutálnak, nem szeretnek többé, azt szeretik szadizni lelkileg - míg a hapsik terrorizálni. Tehát 1:1.

4, A 2-esben benne a válasz erre a kérdésre.

5, Nézőpont kérdése: lelkileg sokkal erősebek, mint egy férfi, de fizikálisan kevés nő van, aki pl. helyben hagyna egy hapsit.

2015. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóval nagyban egyetértek.

Nőnek és férfinak is megvan a feladata (ami néha eléggé rablánc, mert bár én imádnék felfedező lenni és éveket csak bolyongani, itt maradnék család, munka nélkül, esetleg kicsúsznék az időből, vagy ez olyan férfias hozzáállás lenne, hogy a legtöbb embert taszítaná), nők pl. az érzelmek terén, érzelmi életben, egy család vagy kapcsolat működtetésében nagyon ott vannak, míg a férfiak inkább a dolgok működését, technológiáját vágják. Mivel utóbbival sanszosabb, hogy pénzt keresel, a piacon "nagyobb az értéke". (Bár én nem így gondolom.) Nem tud a két nem meglenni egymás nélkül (tisztelet persze a kivételeknek). A férfiaknak kell a kis esetlenség a nőben, hogy megvédjék (nézz meg egy erős nőt- legtöbb férfi elkerüli), a gonoszság megint csak szubjektív. A manipuláció vagy a tettlegesség inkább a férfiak eszköze, míg a nők a gyenge pontoknál és inkább verbálisan, érzelmileg támadnak.

A szívtelenség szerintem itt sokszor félre van értelmezve. Egyszerűen csak jobban védik magukat. Egy férfi általában annyi nőt szeretne megdönteni, amennyit csak tud. A nők viszont nem akarnak mindenkivel lefeküdni, csak adott emberekkel. Mivel sokszor ők kezdenek el válogatni, szerintem az elutasítások miatt lettek szívtelennek bélyegezve. (Egyébként a férfiak ugyanúgy elutasítóak tudnak lenni, csak míg ők testileg nem utasítanak el, lelkileg pl. egy hosszú távú kapcsolat megkezdését, igen).

2015. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert azok! Sátán teremtményei!
2015. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!